Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka do 500 zł atramentowa

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Revenn

Revenn

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27 April 2021 - 21:22 PM

Witam, jako że w moim Canon MG 5350 płyta się spaliła, szukam czegoś podobnego. Zależy mi na sprzęcie z opcją druku dwustronnego automatycznego, połączeniem wi fi, dobrymi wydrukami zdjęć i tanimi zamiennikami lub możliwością zamontowania wiecznych tuszy lub CIS. Czytałem że problem z paleniem plyt głównych w Canonach jest znany i prawdopodobnie jest to celowe więc raczej już tego producenta będe omijał. Prosze o polecenie jakiejś drukarki do 500 zł. Ważne zeby była dostępna w sklepach.

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 132 Postów:

Napisany 28 April 2021 - 09:21 AM

W ostatnim czasie ceny drukarek poszły bardzo w górę, dlatego w tej kwocie niestety nie ma co liczyć na drukarkę z duplexem i tolerancją zamienników. Drukarka z tymi funkcjami to koszt ponad 1 tyś. zł. Musisz zwiększyć budżet, aby mieć drukarkę z tymi funkcjami. 

Witam, jako że w moim Canon MG 5350 płyta się spaliła, szukam czegoś podobnego. Zależy mi na sprzęcie z opcją druku dwustronnego automatycznego, połączeniem wi fi, dobrymi wydrukami zdjęć i tanimi zamiennikami lub możliwością zamontowania wiecznych tuszy lub CIS. Czytałem że problem z paleniem plyt głównych w Canonach jest znany i prawdopodobnie jest to celowe więc raczej już tego producenta będe omijał. Prosze o polecenie jakiejś drukarki do 500 zł. Ważne zeby była dostępna w sklepach.

#3 MichalPL

MichalPL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 23 June 2021 - 19:06 PM

Ja też szukam czegoś do ok 500zł, ale nie widzę nic ciekawego...

#4 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 132 Postów:

Napisany 24 June 2021 - 12:30 PM

Jakie konkretnie masz wymagania? :)

Ja też szukam czegoś do ok 500zł, ale nie widzę nic ciekawego...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników