Jump to content

Rudy z DrTusz.pl

Moderators
 • Posts

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Rudy z DrTusz.pl last won the day on December 27 2021

Rudy z DrTusz.pl had the most liked content!

About Rudy z DrTusz.pl

Recent Profile Visitors

384 profile views

Rudy z DrTusz.pl's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. Cześć, To zależy do jakich wydruków szukasz drukarki. Aktualnie do 800zł będzie ciężko ze znalezieniem monochromatycznego urządzenia wielofunkcyjnego z dupleksem, jeśli zwiększysz odrobinę budżet to możesz sprawdzić urządzenie Brother MFC-L2802DW. W przypadku atramentówki to w budżecie mieści się Canon MAXIFY MB2750.
 2. Witam. Sprawdź czy w drukarce nie znajduje się zacięty papier. W następnym kroku możesz wymienić tusze na nowe i zobaczyć czy to zadziała. Jeśli nie to w ostateczności może to być elektroniczne uszkodzenie płyty głównej.
 3. Cześć! Najprawdopodobniej enkoder karetki jest brudny- należy go wyczyścić.
 4. Cześć! Sprawdź jak drukarka zachowa się po zamontowaniu nowego toneru. To powinno rozwiązać problem.
 5. Witam. Na naszej stronie internetowej mamy sprawdzone zamienniki do tego urządzenia. Link poniżej: https://www.drtusz.pl/tusze-do-brother-mfc-250c-zamienniki-oryginalne-c-10422021982.html?term_auto=mfc250
 6. Nasz serwisant polecił wymianę kompletu chipów w tonerach, ponieważ od różnych dostawców mogą nie działać.
 7. Cześć. Istnieje możliwość, że czujnik papieru się zawiesił lub uszkodził. W tym wypadku zalecam oddanie urządzenia do serwisu, aby określili co zostało uszkodzone
 8. Cześć! Jeśli nie przeszkadza Ci brak łączności Wi-Fi w Brotherze, którą to łączność HP posiada to patrząc jedynie z perspektywy eksploatacji- DCP1510E wychodzi korzystniej.
 9. Witam. Mogę zaproponować HP Laser 107W (https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-drukarka-hp-laser-107w-p-14826.html?term_auto=107w), powinna poradzić sobie z wydrukiem etykiet i prostych faktur.
 10. Cześć! Zacznij może od czyszczenia głowicy. Tak do 4-5 razy. Po każdym czyszczeniu zrób wydruk testowy. Jeżeli po czyszczeniach wydruk testowy nie jest ok, to prawdopodobnie przyschła głowica. Możliwe że zapowietrzyły się wężyki, bo w dziwny sposób mógł się cofnąć tusz. Tak czasami się zdarza. Pamiętaj aby urządzenie było non stop podłączone do zasilania 230V. W innym przypadku nie będzie się automatycznie czyściło co pewien czas, dzięki funkcji samoczyszczenia którą ta drukarka posiada.
 11. Cześć! Sprawdź naszą ofertę zamienników do tej drukarki na stronie: https://www.drtusz.pl/tusze-do-brother-mfc-j5910dw-zamienniki-oryginalne-c-10422022352.html?term_auto=5910
 12. Witam, jeśli chodzi o obsługę standardowego papieru o takiej gramaturze, to najbliżej 250g/m² będzie model WorkForce Pro WF-M5899DWF (64 g/m²-160 g/m²). Chyba, że ma Pan na myśli gramaturę papieru fotograficznego, to w tym wypadku więcej urządzeń jest przystosowanych do większej gramatury.
 13. Cześć! Niestety niemożliwym jest zresetowanie tego chipu.
 14. Witam! Przywróć urządzenie do ustawień fabrycznych z menu drukarki, to powinno pomóc rozwiązać problem.
 15. Czy próbowałeś po zasypaniu tonera jeszcze raz zmienić chip na kolejny, nowy?
×
×
 • Create New...