Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Cześć, To zależy do jakich wydruków szukasz drukarki. Aktualnie do 800zł będzie ciężko ze znalezieniem monochromatycznego urządzenia wielofunkcyjnego z dupleksem, jeśli zwiększysz odrobinę budżet to możesz sprawdzić urządzenie Brother MFC-L2802DW. W przypadku atramentówki to w budżecie mieści się Canon MAXIFY MB2750.
 3. Witam. Sprawdź czy w drukarce nie znajduje się zacięty papier. W następnym kroku możesz wymienić tusze na nowe i zobaczyć czy to zadziała. Jeśli nie to w ostateczności może to być elektroniczne uszkodzenie płyty głównej.
 4. Cześć! Najprawdopodobniej enkoder karetki jest brudny- należy go wyczyścić.
 5. Last week
 6. Cześć wszystkim Mam problem podczas drukowania okładek do oryginalnych filmów Blu-ray, które sobie projektuje (żeby ładniej wyglądały grzbiety na półkach). Ostatnio zaprojektowałem okładki do serii o przygodach Indiana Jonesa ale jak drukuje to na każdym wydruku grzbiety wyglądają inaczej: https://imgur.com/a/ZvMIrGK Tło na boku okładki do Poszukiwaczy zaginionej arki jest jakby wyblakłe, tło na grzbiecie Świątyni zagłady wyszło idealne, z kolei na Artefakcie przeznaczenia nie widać faktury, a Królestwo ma jeszcze inne. O co tu chodzi? Ustawienia wszędzie są identyczne - domyślne, papier wybrany matowy, a druk normalny, a te boki na każdej okładce wychodzą inne. Moja drukarka to Epson L3251
 7. Niedawno zepsuła się drukarka i nie wiem co kupić. Od 8 lat używałem Brother DCP-J315W i śmiga bez zarzutu ale takiej już nie kupię. Dobrze jak miała by druk dwustronny. Niestety budżet to maksymalnie do 800zł. Może być monochromatyczna.
 8. Witam. Co może byś przyczyną błędu i w jaki sposób można go rozwiązać? Mam drukarkę Epson WF-7710. Drukarka od razu po włączeniu wyświetla błąd 000044 i nie reaguje dalej na żadne polecenia.
 9. Szukam pomocy przy próbie przywrócenia do działania drukarki Canon MG3550. Wymieniłem oba zbiorniki, no i postanowiłem skalibrować głowice, Zatrzymałem się już na pierwszym kroku, bo odnoszę wrażenie, że wydruk, który dostałem drukarki nie może służyć jak pomoc do kalibracji (bardzo krzywe linie na próbnym wydruku). Podczas wydruku słuchać uderzanie pojemnikami boki skrajnych wychyleń głowicy.
 10. Cześć! Sprawdź jak drukarka zachowa się po zamontowaniu nowego toneru. To powinno rozwiązać problem.
 11. Witam. Drukarka brother po usunięciu zgniecionej kartki nie drukuje treści na środku strony, jest pusta biała strona a po bokach czarne plamy. Na innych wydrukach jest dokładnie tak samo.
 12. Witam. Na naszej stronie internetowej mamy sprawdzone zamienniki do tego urządzenia. Link poniżej: https://www.drtusz.pl/tusze-do-brother-mfc-250c-zamienniki-oryginalne-c-10422021982.html?term_auto=mfc250
 13. Witam. Czy macie jakiś sprawdzony zamiennik do drukarki MFC-250C (seria tuszy LC-980). Drugi raz kupiłem ActiveJet i drugi raz kolorowe wydruki są za ciemne. Polecacie inne? Oryginał niestety ponad 200 zł:/
 14. Nasz serwisant polecił wymianę kompletu chipów w tonerach, ponieważ od różnych dostawców mogą nie działać.
 15. Earlier
 16. Cześć. Istnieje możliwość, że czujnik papieru się zawiesił lub uszkodził. W tym wypadku zalecam oddanie urządzenia do serwisu, aby określili co zostało uszkodzone
 17. Niestety nie posiadam nowego chipa bo kupiłem tylko jeden. A jest możliwość ominięcia tego chipa? Bo po prostu chce sprawdzić czy drukarka jest sprawna :)
 18. Cześć! Jeśli nie przeszkadza Ci brak łączności Wi-Fi w Brotherze, którą to łączność HP posiada to patrząc jedynie z perspektywy eksploatacji- DCP1510E wychodzi korzystniej.
 19. Problem jak w tytule. Papier usunięty, nic nie mogło tam zostać bo arkusz był gruby i byłby widoczny. Pojedynczy wydruk wyszedł poprawnie. Przy puszczeniu większej ilości, na poborze drugiego wyrzuciła błąd. Po usunięciu papieru i wycofania arkusza, który się zablokował, błąd wciąż wisi.
 20. Cenowo drukarki wychodzą podobnie, funkcje te na których mi zależy jednak powstaje pytanie jak z eksploatacją i obsługą zamienników? HP ma zintegrowany toner z bębnem a brother oddzielnie. Nie zamierzam dużo drukować, ale nie wiem którą bardziej opłaca się wybrać?
 21. Witam. Mogę zaproponować HP Laser 107W (https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-drukarka-hp-laser-107w-p-14826.html?term_auto=107w), powinna poradzić sobie z wydrukiem etykiet i prostych faktur.
 22. Cześć! Zacznij może od czyszczenia głowicy. Tak do 4-5 razy. Po każdym czyszczeniu zrób wydruk testowy. Jeżeli po czyszczeniach wydruk testowy nie jest ok, to prawdopodobnie przyschła głowica. Możliwe że zapowietrzyły się wężyki, bo w dziwny sposób mógł się cofnąć tusz. Tak czasami się zdarza. Pamiętaj aby urządzenie było non stop podłączone do zasilania 230V. W innym przypadku nie będzie się automatycznie czyściło co pewien czas, dzięki funkcji samoczyszczenia którą ta drukarka posiada.
 23. Cześć! Sprawdź naszą ofertę zamienników do tej drukarki na stronie: https://www.drtusz.pl/tusze-do-brother-mfc-j5910dw-zamienniki-oryginalne-c-10422022352.html?term_auto=5910
 24. Witam. Padła mi stara drukarka serii Ricoh SP. Chce teraz kupić coś nowego tej wielkości ale nic nie mogę znaleźć.Mała drukarka do druku etykiet i faktur, czarno-biała bez skanera.
 25. Potrzebuje pomocy z drukarka. Puszcza białe kartki bez względu czy drukarka czy ksero. Myśle, że to nie problem ze sterownikami, na Windowsie i na tel iOS to samo. Dodam, że drukuje kilka razy miesiecznie, kupiona z 5miesiacy temu, tusz do połowy zbiorników . Ratunku!
 26. Zna ktoś zamienniki do tej drukarki jest to model zbiornika LC1240
 27. Witam, jeśli chodzi o obsługę standardowego papieru o takiej gramaturze, to najbliżej 250g/m² będzie model WorkForce Pro WF-M5899DWF (64 g/m²-160 g/m²). Chyba, że ma Pan na myśli gramaturę papieru fotograficznego, to w tym wypadku więcej urządzeń jest przystosowanych do większej gramatury.
 28. Witam. Jaką drukarkę kolorową atramentową Epson polecacie do papieru o wysokiej gramaturze, 250 na przykład. Która dobrze sobie poradzi z taką gramaturą. Plus podajnik ręczny i druk dwustronny.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...