Skocz do zawartości

Zdjęcie

Laserowa, kolorowa do domu, niewielka, mozliwe zamienniki

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Nowakko23

Nowakko23

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10 October 2020 - 10:44 AM

Witam. Szukam drukarki laserowej, kolorowej, koniecznie z lacznoscia WiFi i mozliwoscia drukowania prosto z telefonu. Zalezy mi na mozliwosci uzywania zamiennikow. Fajnie jakby byla dosc mala - mieszkanie w bloku. Funkcja skanera mile widziana ale wiem, że przy zachowaniu kompaktowosci moze to nie być możliwe. Budzet 1000zl +- 300zł. Dosc elastyczny, moge dopłacić jak warto

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 85 Postów:

Napisany 12 October 2020 - 10:30 AM

Cześć, urządzenia laserowe, wielofunkcyjne, to bardzo duże sprzęty, dlatego jeśli zależy Ci na małych gabarytach, to najlepiej kupić samą drukarkę. Polecam drukarkę Brother HL-L3270 CDW, która ma komunikację przez WiFi, funkcję drukowania z chmury i urządzeń mobilnych, toleruje zamienniki, więc będzie tania w eksploatacji. Jest to najtańsze urządzenie, jakie mam w swojej ofercie z tymi wymaganiami, które podałeś. Podsyłam link, zerknij. 
https://www.drtusz.p...dw-p-13999.html

#3 Nowakko23

Nowakko23

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 15 October 2020 - 16:02 PM

Fajna. A cos z innych producentow? Chyba ze nie ma nic sensownego. Nic nie mam do Brothera, po prostu chcialem wiedziec czy cos jeszcze o podobnej specyfikacji jest - oczywiscie z tolerancja zamiennikow.
Atramentowy kombajn np Epson Ecotank chyba sie nie sprawdzi przy długich postojach?

#4 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 85 Postów:

Napisany 16 October 2020 - 08:46 AM

Zaproponowane urządzenie, to jedyne korzystne spełniające Twoje oczekiwania. Co do drukarek atramentowych, to przy długich postojach nie są polecane, zasychający tusz zatyka głowice i później jest problem. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników