Skocz do zawartości

Zdjęcie

[do 1300] Drukarka 3w1 do małej firmy.

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 paton99

paton99

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 September 2020 - 00:38 AM

Hej, szukam od paru miechów drukarki ale za każdym razem gdy zwiększam budżet to wychodzi że nic sensownego nie znajduje...  Myślałem o czymś z firmy brother ponieważ dużo osób poleca że są niezawodne. Chciałbym by drukowało w cz i kolorze, miała wifi, wydruk dwustronny i skanowanie najlepiej też automatyczne dwustronne (choć pewnie to już jest w topowych sprzętach). 
Chciałbym żeby były tanie zamienniki do niej. Ma to być zakup na lata. Teraz drukuje 250szt. A4 na 6miesięcy. z czego może z 20 stron jest w kolorze. 
Budżet celuje w max 1300zł. 

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 85 Postów:

Napisany 04 September 2020 - 07:20 AM

Cześć, jeśli drukujesz tak sporadycznie, to drukarka atramentowa nie jest dobrym rozwiązaniem. Zasychający tusz będzie zatykał głowice. Laserowe jednak są drogie w zakupie i eksploatacji. W tym przypadku polecam drukarkę z dolewanymi tuszami, dolewasz ile chcesz i kiedy chcesz. Ma duplex,WiFi, nie posiada dwustronnego skanowania. Podsyłam link do mojej propozycji. https://www.drtusz.p...60-p-13246.html
Pozdrawiam- DrTusz

#3 paton99

paton99

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04 September 2020 - 12:32 PM

A brother MFC-T910DW byłby ok ? Dolewane tusze są dobrą opcją? 

#4 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 85 Postów:

Napisany 07 September 2020 - 10:20 AM

Drukarki z dolewanymi tuszami są bardzo dobre, dolewasz ile chcesz. Do tego tusze są tanie, więc koszta eksploatacji nie są przerażające. Akurat podany przez Ciebie model w tym momencie jest niedostępny w moim sklepie. Analizując parametry urządzenia, ma duplex- cechę przez Ciebie pożądaną. Posiada WiFi, więc śmiało mogę powiedzieć, że drukarka spełni twoje oczekiwania, co do drukowania.  

A brother MFC-T910DW byłby ok ? Dolewane tusze są dobrą opcją? 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników