Jump to content

HP Desk Jet 2620


magik78

Recommended Posts

Hej ,  kupiłem drukarke  HP desk jet 2620, na oryginałach działało ok, kupiłem zamiennik allegro i nie dzialal, nastepnie zamiennik firmy KODAK tez nie dzialal, ten kodak wymieniono mi na nowy myslac, ze moze jakis awaryjny i nadal  mam komunikat  na tym 3 zamienniku:

UŻYWANY POJEMNIK Z TUSZEM HP INSTANT INK.

WYMIENIONYCH POWYZEJ POJEMNIKOW Z TUSZEM HP INSTANT INK MOZNA UZYWAC TYLKO W DRUKARCE HP INSTANT INK W KTOREJ ZOSTALY ZAINSTALOWANE. KONIECZNA JEST ICH WYMIANA.

 

. Zaznacze, ze wyłączyłem ochrone tuszy oraz aktualizacje oprogramowania.  Od zakupu nie było aktualizowane, drukarka to dosc nowy zakup,Dodam, ze tusz jest ok czyli HP304.

 

Nie mam pomyslu. Znajomu ma ten sam model i zamienniki mu dzialaja. Macie jakies pomysly? (oprocz zakupu oryginalu )

  

Link to comment
Share on other sites

Cześć, za zamienniki kupione na allegro, czy z innych źródeł nie odpowiadam i ciężko mi powiedzieć, co może być z nimi nie tak! Na moich zamiennikach ten model drukarki działa bez problemu. Przy zamiennikach na drukarce może pojawiać się komunikat, że pojemniki są puste, jednak drukarka powinna wciąż drukować bez zarzutu. Sprawdź, czy mimo komunikatu urządzenie drukuje. Pozdrawiam- DrTusz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...