Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urządzenie do użytku domowego

Duplex Atramentowa

• Please log in to reply
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Małgorzata

Małgorzata

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 04 April 2020 - 19:25 PM

Witam,
Poszukuję drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego.
Wymagania:
-druk w kolorze,
-duplex,
- WIFI
-tanie tusze lub zamienniki.
Mój budżet mieści się w zakresie 500-1000 zł, wiem że w obecnej sytuacji ceny poszły w górę a magazyny pustoszeją, jednak liczę na pomoc ;)

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 72 Postów:

Napisany 06 April 2020 - 09:56 AM

Cześć, to prawda ceny urządzeń poszły bardzo w górę, a z dostępnością sprzętu też jest duży problem. Jedyne, co teraz mogę zaproponować z WiFi, duplexem i tolerancją zamienników, to urządzenie Canon. Podsyłam link, mam nadzieję, że pomogłem!
Pozdrawiam- DrTusz
https://www.drtusz.p...50-p-13646.html

#3 lasoszka

lasoszka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 April 2020 - 22:29 PM

Witam,
Poszukuję drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego.
Wymagania:
-druk w kolorze,
-duplex,
- WIFI
-tanie tusze lub zamienniki.
Mój budżet mieści się w zakresie 500-1000 zł, wiem że w obecnej sytuacji ceny poszły w górę a magazyny pustoszeją, jednak liczę na pomoc ;)

Hej.

Ja bym polecił model Epsona L4160. Posiada wszystkie funkcje które potrzebujesz.

Urządzenie 3 w 1 z ekranem LCD: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz drukowanie dwustronne.Oprócz Wi-Fi drukarka posiada również Wi-Fi Direct.

L4160 jest modelem w technologii Eco Tank ,czyli zamiast standardowych kartridży drukarka posiada wbudowane pojemniki na tusz które są uzupełnianie za pomocą butelek z tuszem. Jedna butelka wystarcza na ok 4000 stron a kosztuje w graniach 30 zł.Taki system zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku w przeliczeniu na stronę, wydrukujesz do 14 000 stron w trybie czarno białym i do 5200 stron w trybie kolorowym na dołączonym do drukarki atramencie.

Zdecydowanie sprzęt godny uwagi.

Also tagged with one or more of these keywords: Duplex, Atramentowa

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników