Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brother DCP- J105 Przyjmowanie danych

• Please log in to reply
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Voku

Voku

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 February 2020 - 21:30 PM

Witam

Mam problem, nie wiem czy ten problem wynika z tego że drukarka się psuje czy to wina domowego wi-fi czy jakiegoś sterownika
Przy drukowaniu (nie zawsze) z programu  typu Druki Gofin, czy eDeklaracje czy nawet jakiegoś zdjęcia, drukarka ma problem z wydrukowaniem jednej strony nie wspominam o np 3, drukuje jedną kartkę bardzo wolno czasem kilka minut, albo zadrukuje 1/3 kartki i koniec pokazuje nagle że jest w trybie offline. ale ogólnie cały czas widnieje na drukarce napis Przyjmowanie Danych. a jesli już wydrukuje to robi to na raty tak jakby był bardzo wolny internet, trochę wydrukuje stanie na kilkanascie sekund i znowu kawałek wydrukuje i tak cały czas.

Instalowałem nowe sterownik, nowe oprogramowanie drukarki i dale to samo cały czas druk na raty albo wcale i "Przyjmowanie Danych" 

O dziwo jesli jest to jakiś zwykły teks to drukuje się to normalnie, wygląda to tak jakby dostawała za duże pliki sam już nie wiem.

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 31 Postów:

Napisany 10 February 2020 - 11:13 AM

Przesuń drukarkę w inne miejsce, może być tak, że drukarka dostaje za małe pakiety danych (czyt. za niskie łącze ma po wifi). Druga opcja, to może psuć się płytka od wifi i dlatego drukarka ma problem z łączeniem.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników