Skocz do zawartości

Zdjęcie

HP LaserJet Pro M203dn - wybór podajnika papieru

podajnik papieru

• Please log in to reply
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mmc

mmc

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 02 August 2019 - 06:12 AM

Witam, Mam drukarkę HP LaserJet Pro M203dn z dwoma podajnikami papieru.
Potrzebuję mieć w opcjach drukowania wybór podajnika - osobno 'podajnik 1' oraz 'podajnik 2'
Aktualnie mam tylko do wyboru 'podajnik 1' oraz 'podajnik automatyczny', przy czym podajnik automatyczny to podajnik 1, gdy jest załadowany w nim papierem a jeżeli nie ma w nim papieru to wówczas dopiero jest to podajnik 2. Opcjonalnie czy gdzieś można ustawić aby 'podajnik automatyczny' był ustawiony jako 2 podajnik ?

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Newbie

• Moderators
  • 6 Postów:

Napisany 05 August 2019 - 13:47 PM

Cześć! 
Wykonaj jedno z poniższych zadań:
Panel sterowania: Otwórz menu Ustawienia systemowe, a następnie menu Konfig. papieru. Zaznacz podajnik, który chcesz skonfigurować.
Wbudowany serwer internetowy: Kliknij kartę Ustawienia, a następnie w lewym panelu kliknij opcję Obsługa papieru.
Zmień ustawienia podajnika w żądany sposób i kliknij przycisk OK lub Zastosuj.
Mam nadzieję, że Ci się uda. Pozdrawiam - DrTusz

Witam, Mam drukarkę HP LaserJet Pro M203dn z dwoma podajnikami papieru.
Potrzebuję mieć w opcjach drukowania wybór podajnika - osobno 'podajnik 1' oraz 'podajnik 2'
Aktualnie mam tylko do wyboru 'podajnik 1' oraz 'podajnik automatyczny', przy czym podajnik automatyczny to podajnik 1, gdy jest załadowany w nim papierem a jeżeli nie ma w nim papieru to wówczas dopiero jest to podajnik 2. Opcjonalnie czy gdzieś można ustawić aby 'podajnik automatyczny' był ustawiony jako 2 podajnik ?

#3 mmc

mmc

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 07 August 2019 - 08:50 AM

dziękuję :)

Also tagged with one or more of these keywords: podajnik papieru

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników