Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samsung SCX-4300


 • Please log in to reply
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Gora

Gora

  Advanced Member

 • Moderators
 • 166 Postów:

Napisany 07 October 2010 - 22:27 PM

Szybkie i efektywne drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Wszystko, czego potrzebujesz. A co najważniejsze, atrakcyjny wygląd, nieduże rozmiary, tania w zakupie i eksploatacji.Od jakiegoś czasu dostępna jest na naszym rynku nowa drukarka firmy Samsung - SCX-4300.

Dodany obrazek

Drukarka ta jest następcą znanego modelu SCX-4200. Znając zalety poprzednika możemy z czystym sumieniem polecić Państwu młodszy i nowszy model. Drukarka SCX-4300 posiada standardowe parametry dla tego typu urządzeń wielofunkcyjnych:

szybkość drukowania : do 18 stron A4/min

czas wydruku pierwszej strony : do 11 sekund

miesięczny cykl pracy : do 10000 stron

gramatura nośników (papier zwykły,folia,koperty,papier gruby,papier cienki,papier wstępnie zadrukowany) : do 163 g/m²

wydajność zasobnika startowego (MLT-D1092S/ELS ): 1000 str. A4 przy 5% pokryciu

wydajność standardowa : 2000 str. A4 przy 5% pokryciu

Jedynym mankamentem w/w urządzenia jest niestety, coraz powszechniejsze wśród producentów, zabezpieczenie przed używaniem tonerów zastępczych, tzw. zamienników. Na szczęście niewielka, nie powodująca utraty gwarancji zmiana w oprogramowaniu drukarki sprawia, iż prezentowany Państwu model jest jedną z najtańszych w utrzymaniu i eksploatacji drukarek dostępnych w tej chwili na rynku. Szybkie i efektywne drukowanie, skanowanie i kopiowanie, a do tego niska cena i tania eksploatacja są wystarczającą, jak sądzę, zachętą do zakupu urządzenia wielofunkcyjnego Samsung SCX-4300._____________________________________________________________________________________________________
Regeneracja tonerów do Samsung - SCX-4300
Zamienniki tonerów do Samsung - SCX-4300

#2 krzysztoff

krzysztoff

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 56 Postów:

Napisany 08 February 2012 - 15:37 PM

Wow, faktycznie według parametrów podanych na stronie: https://www.drtusz.p...300-p-1453.html to się bardzo opłaca, szczególnie fajna jest funkcja wykonywania kopii dowodu tożsamości - Umożliwia kopiowanie obu stron dowodu tożsamości lub małego dokumentu na jednym arkuszu papieru. Wystarczy skopiować przednią stronę dowodu do pamięci urządzenia, następnie skopiować stronę tylną i wydrukować obie strony. Pozwala to wyeliminować problemy związane z dopasowaniem papieru oraz ponownym wkładaniem papieru do drukarki.

#3 czeslaw

czeslaw

  Member

 • Members
 • PipPip
 • 28 Postów:

Napisany 13 February 2012 - 14:06 PM

Jedynym mankamentem w/w urządzenia jest niestety, coraz powszechniejsze wśród producentów, zabezpieczenie przed używaniem tonerów zastępczych, tzw. zamienników


To chyba dośc naturalne że producenci bronią się przed zmniejszaniem swoich zysków ;) Dziwne by było gdyby nie kombinowali w ten sposób.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników