Jump to content

Jaka drukarka dla mnie ?


Recommended Posts

Cześć, planuje zakup drukarki do domu/biura. Głównie drukuje dokumenty tekstowe które najczęściej zawierają tylko logo w kolorze. Kilka razy w miesiącu drukuje projekty instalacyjne w kolorze. Stąd moje pytanie jaki model możecie polecić ? Interesuje mnie głównie niska cena tuszy oraz możliwie największa rozdzielczość wydruku. Znalazłem taki model Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3560. Zastanawiam się czy może lepiej kupić samą drukarkę a osobno Skaner CANON Lide 400 który ma dużo większą rozdzielczość. Co o tym myślicie 🧐

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Z wysoką rozdzielczością wydruku mogę zaproponować te 2 urządzenia. Brother DCP-T720DW lub Epson EcoTank L5290 oba te urządzenia drukują w wyższej rozdzielczości niż wymienione przez Ciebie L3560. Jeżeli to ma być drukarka do domu/biura to swoją uwagę kierowałbym raczej w kierunku Brothera DCP-T720DW ze względu na szybszą prędkość druku.

Co do osobnego skanera i drukarki, to należy przemyśleć na czym bardziej Ci zależy. Chociaż uważam, że urządzenie wielofunkcyjne będzie wygodniejszą opcją pomimo skanu w niższej rozdzielczości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...