Jump to content

Urządzenie wielofunkcyjne do 500 zł


qiqqq

Recommended Posts

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego w cenie do 500 zł do użytku domowego (od czasu do czasu potrzebuję coś wydrukować czy zeskanować). Zależy mi żeby:

  • skaner był w miarę dobrej jakości (nie zależy mi na cudach ale jak czytałem opinie najtańszych urządzeń HP, to bywa różnie z tymi skanerami)
  • drukarka była bezawaryjna również po okresie gwarancji (zastanawiałem się nad Canon Pixma MG3650S ale podobno po okresie gwarancji zaczynają się problemy)
  • tusze były w miarę przystępne (nie zależy mi na ultra tanich czy zamiennikach ale tusze HP starczające na 100 stron za 80 zł to trochę za dużo)
  • żeby to nie był Brother (jestem zrażony bo mój Brother DCP-T500W popsuł się już po raz drugi, najpierw wylał się tusz, teraz praktycznie nie pobiera papieru a jak już pobierze to nie drukuje)

Z góry dziękuję za propozycje. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zerknij na Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP3100. Toleruje zamienniki, ma skaner, jest kolorowe. Myślę, że to urządzenie powinno Cię zadowolić.  Podsyłam link do urządzenia: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-expression-home-xp3100-p-15377.html

 

Jasne, rozumiem, jestem na to przygotowany ;) Sprawdziłem w statystykach mojego Brothera i średnio wychodzi mi, że drukuję mniej więcej 200 stron rocznie.

 

Szukam drukarki w kolorze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...