Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne do 500 zł

• Please log in to reply
4 odpowiedzi na ten temat

#1 qiqqq

qiqqq

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 24 November 2021 - 17:59 PM

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego w cenie do 500 zł do użytku domowego (od czasu do czasu potrzebuję coś wydrukować czy zeskanować). Zależy mi żeby:

• skaner był w miarę dobrej jakości (nie zależy mi na cudach ale jak czytałem opinie najtańszych urządzeń HP, to bywa różnie z tymi skanerami)
  • drukarka była bezawaryjna również po okresie gwarancji (zastanawiałem się nad Canon Pixma MG3650S ale podobno po okresie gwarancji zaczynają się problemy)
  • tusze były w miarę przystępne (nie zależy mi na ultra tanich czy zamiennikach ale tusze HP starczające na 100 stron za 80 zł to trochę za dużo)
  • żeby to nie był Brother (jestem zrażony bo mój Brother DCP-T500W popsuł się już po raz drugi, najpierw wylał się tusz, teraz praktycznie nie pobiera papieru a jak już pobierze to nie drukuje)

Z góry dziękuję za propozycje. Pozdrawiam

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 155 Postów:

Napisany 01 December 2021 - 10:41 AM

Cześć, na początku wspomnę, że ceny drukarek poszły bardzo w górę. Tania drukarka= doga eksploatacja.  Szukasz drukarki w kolorze, czy może być mono? :)

#3 qiqqq

qiqqq

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 01 December 2021 - 14:12 PM

Jasne, rozumiem, jestem na to przygotowany ;) Sprawdziłem w statystykach mojego Brothera i średnio wychodzi mi, że drukuję mniej więcej 200 stron rocznie.

Szukam drukarki w kolorze

#4 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 155 Postów:

Napisany 02 December 2021 - 08:28 AM

Zerknij na Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP3100. Toleruje zamienniki, ma skaner, jest kolorowe. Myślę, że to urządzenie powinno Cię zadowolić.  Podsyłam link do urządzenia: https://www.drtusz.p...00-p-15377.html

Jasne, rozumiem, jestem na to przygotowany ;) Sprawdziłem w statystykach mojego Brothera i średnio wychodzi mi, że drukuję mniej więcej 200 stron rocznie.

Szukam drukarki w kolorze

#5 qiqqq

qiqqq

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 02 December 2021 - 17:29 PM

Dziękuję za odpowiedź. Przyjrzę się mu

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników