Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne HP PSC 1315 a Mac

• Please log in to reply
2 odpowiedzi na ten temat

#1 PatrykP

PatrykP

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10 October 2021 - 20:55 PM

Cześć, ostatnio próbuję ogarnąć funkcjonowanie wyżej wymienionej drukarki na macu i niestety mimo iż drukarka jest rozpoznana przez system, to nie mam możliwości niczego wydrukowania (mogę tylko kserować aktualnie), podczas gdy u mojego kolegi, który ma Windowsa, można drukować i internetu bez problemu. Jeżeli chodzi o sterowniki, to na oficjalnej stronie HP widnieje komunikat:

"Jeżeli nie widzisz swojej wersji systemu operacyjnego na stronie pobierania oprogramowania dla posiadanego produktu HP, firma HP nie dysponuje oprogramowaniem i sterownikami do pobrania dla tego systemu operacyjnego".

Czy możliwe jest to, że moje urządzenie jest zbyt stare, żeby je skonfigurować z makiem? 

#2 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 142 Postów:

Napisany 12 October 2021 - 08:14 AM

Cześć, jest taka możliwość, jeśli na stronie producenta nie ma odpowiednich sterowników, oznacza to, że drukarka nie obsługuje Twojego systemu. Pozdrawiam-DrTusz

Cześć, ostatnio próbuję ogarnąć funkcjonowanie wyżej wymienionej drukarki na macu i niestety mimo iż drukarka jest rozpoznana przez system, to nie mam możliwości niczego wydrukowania (mogę tylko kserować aktualnie), podczas gdy u mojego kolegi, który ma Windowsa, można drukować i internetu bez problemu. Jeżeli chodzi o sterowniki, to na oficjalnej stronie HP widnieje komunikat:

"Jeżeli nie widzisz swojej wersji systemu operacyjnego na stronie pobierania oprogramowania dla posiadanego produktu HP, firma HP nie dysponuje oprogramowaniem i sterownikami do pobrania dla tego systemu operacyjnego".

Czy możliwe jest to, że moje urządzenie jest zbyt stare, żeby je skonfigurować z makiem? 

#3 PatrykP

PatrykP

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13 October 2021 - 21:46 PM

Dzięki za odpowiedź.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników