Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka laserowa kolor LEd do domu - Xerox vs Canon

Xerox Led color laser canon

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Tom83

Tom83

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 23 November 2018 - 11:03 AM

Dzień dobry,

Po doświadczeniach z drukarkami HP (Business Inkjet 8000) poszukuję dobrze działającej, sprawdzonej drukarki kolorowej na użytek domowy. Ważne by drukarka byłą tania w utrzymaniu - dobrze tolerowała zamienniki i jak sądzę była laserowa - drukuję mało i w sporych odsepach czasu. Tusze zasychają w głowicach lub wężykach - a po zabawie z HP nie chcę już drugi raz przerabiać tego tematu. 

Mój wybór padł na 2 modele:

- Canon i-SENSYS LBP-613Cdw

- Xerox Drukarka Phaser 6020V_BI USB/WiFi/GDI/12pps

Ewentualnie zastanawiałem się jeszcze nad:

- HL-3170CDW Brother

- oki c332dnw

choć w ich przypadku jest problem ponoć z jakością wydruków i cena tonrów (nie akceptowaniu zamienników).

Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tych drukarek (szczególnie Xerox i Canon). Ważne dla mnie jest by:

- drukarka miała tanie tonery (nie muszą być na 5000 str. - drukuję sporadycznie al e w kolorze);

- miała Wifi (fajnie tez gdy był duplex);

- nie była awaryjna (wiem że to loteria, ale jak sądzę są modele bardziej i mniej awaryjne);

- ogarniała papier z gramaturą do tych 160-180g (choć nie jest to obligatoryjne)

- w miarę możliwości poza Widnows 10, działała też na Ubuntu choć w stopniu podstawowym

Drukarka nie musi mieć skanera ani 5 w 1 i innych "ułatwień" Ma drukowac w kolorze i działać (nie jak HP ;-) )

Co polecacie? Liczę na Waszą wiedzę i doświadczenie. 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Also tagged with one or more of these keywords: Xerox, Led, color, laser, canon

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników