Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1

• Please log in to reply
6 odpowiedzi na ten temat

#1 szyzag123

szyzag123

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 24 September 2018 - 14:04 PM

Witajcie :)

Szukam niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego 3 w 1 (WiFi + dupleks). Oczywiście z dobrej jakości i tanimi zamiennikami atramentów. :)

#2 Pablo84k

Pablo84k

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 October 2019 - 14:11 PM

Witam, Podłączam się do tematu, aby nie dublować(choć widzę że i tak nie było zainteresowania tematem).
Otóż poszukuję urządzenia wielofunkcyjne, drukarka skaner HP lub EPSON, taniego w eksploatacji. Chodzi mi o to aby tusze były wydajne i z wbudowaną głowicą. Cena do około 400pln.

#3 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 82 Postów:

Napisany 10 October 2019 - 08:52 AM

Cześć! Proponuję Epson WorkForce WF-2750DWF lub Canon PIXMA MG5750.
Oba mają skaner, duplex i WiFi, a także tanią eksploatację na zamiennikach. Tylko pamiętaj o regularnym drukowaniu - min. raz w tygodniu. Wtedy nic tam nie zaschnie. Pozdrawiam

https://www.drtusz.p...750-p-7157.html
https://www.drtusz.p...wf-p-13574.html 

Witajcie :)

Szukam niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego 3 w 1 (WiFi + dupleks). Oczywiście z dobrej jakości i tanimi zamiennikami atramentów. :)

#4 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 82 Postów:

Napisany 10 October 2019 - 09:48 AM

Cześć. Nie polecę Ci sprzętu HP, bo w tych nowszych jest ogromny problem z zamiennikami, a eksploatacja na oryginałach jest droga. Za to serdecznie poelcam wielofunkcyjnego Epsona w fajnej cenie, z duplexem i WiFi w pakiecie. 

https://www.drtusz.p...wf-p-13574.html

Witam, Podłączam się do tematu, aby nie dublować(choć widzę że i tak nie było zainteresowania tematem).
Otóż poszukuję urządzenia wielofunkcyjne, drukarka skaner HP lub EPSON, taniego w eksploatacji. Chodzi mi o to aby tusze były wydajne i z wbudowaną głowicą. Cena do około 400pln.

#5 Puniek

Puniek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 19 October 2019 - 11:31 AM

Ja polecam jakiegoś Epsona z serii Ecotank. Nie trzeba mysleć o zamiennikach bo koszt eksploatacji jest taki jak na zamiennikach czyli bardzo niewielki a nna oryginałach ni zasycha jak na zamiennikach i jakość świetna

#6 Pytam32

Pytam32

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 02 January 2020 - 23:00 PM

Panowie, mam podobne pytanie. Potrzebuje wielofunkcjnej drukarki do firmy, głównie do drukowania faktur. Drukowanie przynajmniej 5 razy w tygodniu. Dobrze aby była tania w eksploatacji. Przejrzałem poprzednie oferty, ale mam jeszcze jedną na oku, co k jiej sądzicie? Jest to Brother DCP-j105. Koszt jaki mogę wydać to ok 600zl. Potrzebuję koloru wiec laserowki w tej cenie brak.

#7 Rudy z DrTusz.pl

Rudy z DrTusz.pl

Advanced Member

• Moderators
  • 82 Postów:

Napisany 03 January 2020 - 12:57 PM

Panowie, mam podobne pytanie. Potrzebuje wielofunkcjnej drukarki do firmy, głównie do drukowania faktur. Drukowanie przynajmniej 5 razy w tygodniu. Dobrze aby była tania w eksploatacji. Przejrzałem poprzednie oferty, ale mam jeszcze jedną na oku, co k jiej sądzicie? Jest to Brother DCP-j105. Koszt jaki mogę wydać to ok 600zl. Potrzebuję koloru wiec laserowki w tej cenie brak.

Cześc,
j105 to dobry wybór, ma automatyczny system czyszczenia, wiec przy małej eksploatacji, jeśli będzie podłączone do prądu, to automatycznie się wyczyści. Do tego toleruje zamienniki, więc będzie tanie w eksploatacji.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników