Jump to content

drukarka laserowa do zdjec


mochna830

Recommended Posts

Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze drukarki laserowej do zdjęć, obrazów, grafiki, którą na zwykłym papierze będę transferował na drewno. Nie ukrywam, że będe chciał drukować też na papierze fotograficznym i transferowym. Po przeczytaniu wielu rankingów i przejrzeniu wielu drukarek określiłem się do dwóch modeli w przedziale cenowym, którym dysponuję.. a mianowicie są to drukarki SAMSUNG SL-C430 (600zł) i DRUKARKA KYOCERA ECOSYS P5021CDN (500zł)


samsung +


mniejsza, lżejsza, tańsze tonery, występują zamienniki, mimo gorszej rozdzielczości podobno drukuje dobre zdjęcia



słabsza rozdzielczość, droższa


kyocera +


lepsza rozdzielczość, tańsza, duplex



rozmiar i waga, cena tonerów, nie widziałem zamienników


Na początku zdecydowany byłem na KYOCERE ze względu na lepszą rozdzielczość. Nie przeszkadza mi waga i rozmiar i brak zamienników, bo do zdjęć i tak nie zależy chyba ich stosować.. ale cena tonerów jest sporo wyższa.. tym bardziej, że tonery samsunga można kupić w zestawie jeszcze taniej.


Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc w wyborze.. ewentualnie polecić coś innego w kwocie do 700zł co w swojej klasie będzie drukować lepiej grafikę niż w/w drukarki.


POZDRAWIAM


Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
HP Color LaserJet Pro M254nw

potrafi drukować na papierach:

papier zwykły
papier bond
papier broszurowy
papier kolorowy
papier błyszczący
papier o wysokiej gramaturze
papier firmowy
papier o niskiej gramaturze
papier fotograficzny
papier wstępnie zadrukowany
papier dziurkowany
papier makulaturowy
papier szorstki
folie
etykiety
kartki
koperty
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...