Jump to content

Kompletna blokada drukarki officejet 8620 po wymianie....tuszy


fiertoo

Recommended Posts

Cześć, opowiem wam historię...

 

Drukarka HP OfficeJet Pro 8620

 

Takich jaj dawno nie widziałem. Wymieniłem kartridże z tuszami, zamiennikami, drukarka dawno po gwarancji. Przedrukowałem chwilę na nich i spoko. Kolejnego dnia podczas próby drukowania wywaliło mi błąd, że pojemnik z tuszem Yellow jest uszkodzony, co jest nieprawdą, nie mógł się z dnia na dzień zepsuć. Próbowałem wszelkich instrukcji od HP na usunięcie tego problemu. Szukałem również rozwiązania na zagranicznych forach. Zdecydowałem się na semi-full reset ale tutaj dopiero zaczyna się jazda. Przzeprowadziłem ten reset drukarki, zaczęła się konfiguracja na nowo, zdążyłem tylko wybrać język oraz kraj i tu kicha. Wywaliło znowu błąd i utknąłem na procesie konfiguracji której dokończyć oczywiście się nie da ponieważ wyskoczył ten komunikat. Do menu także przejść nie mogę ponieważ nawet nie dokończyłem procesu konfiguracji... Drukarka stoi. Ani w lewo ani w prawo. Karetka także nie wyjeżdża ze stacji ponieważ drukarka myśli, że jeszcze ją konfiguruję. Przyciski home oraz return nie reagują.

Panowie i Panie wiecie może co zrobić z tym fantem? Poniżej screen z komunikatu.

 

7b6209dfbe988.jpg

 

 

Pozdrawiam oraz czekam na odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowałem ponieważ nie da sie. Jedyne co mogę to włączyć i wyłączyć drukarkę. Zero dostępu do panelu sterowania ponieważ błąd tuszy blokuje dostęp do wszystkiego. Jakby karetka przynajmniej wyjeżdżała po otwarciu klapy to bym załadował nawet stare tusze i dokończył konfiguracje ale tak sie nie dzieje.

PS próbowałem wpychać ręce aż do karetki żeby na żywca wyciągnąć tusze bez wyjazdu karetki ale nie da sie bo obudowane jest. Tusze owszem z zatrzasku poprzez kliknięcie wyjme ale z samej karetki juz nie

 

 

Tutaj video:

https://www.youtube.com/watch?v=Ynp1dqyRGWk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...