Jump to content

Samsung ML-3310ND


andrzej461

Recommended Posts

Chciałbym zapytać o drukarkę ML-3310ND. Czy to jest dobra drukarka? Czy są jakieś szczególne problemy jak chodzi o regenerację tonerów czy tolerancję dla zamienników? Jest wiele wypowiedzi że drokarki Samsung często odrzucają nieoryginalne tonery. Ale nie wiem czy wszystkie drukarki, w szczeólności ta drukarka. Ona wygląda świetnie. Tonery nawet na 10 tys kopii, bęben w tonerze, duża dostępność zmienników , chipów itp. Ale chciałbym wiedzieć czy ta drukarka sprawia jakieś trudności poniewaz ona byłaby z gwarncją i nie chciałbym jej trcić przez wgrywanie jakichś alternatyw.

Obawiam się tego, że zamiennik może nie zadziałać (jak wiele wypowiedzi o Samsungach sugeruje) i nawet że po wyjęciu takiego niepasującego zmiennika i włożeniu oryginału drukarka może nie działać.

 Jest coś wart ten sprzęt czy lepiej inaczej kombinować?

Link to comment
Share on other sites

To jest poleasingowa na Morele sprzedają. Ale sporo osób mówi że Samsung coraz bardziej zabezpiecza przed zamiennikami. Ale pewnie by pasowały. Na 10 tys jest oryginał toner z symbolem E. Skoro alternatywny firmware to by było dobre. Na razie sie wstrzymam jednak bo dokupiłem do mojego Brothera DCP-L2500D jeszcze sobie Ricoha SP 112. Za 149.  Jak czarny piątek to czarny piątek. Pomyślałem że za 149 to jak za darmo. Tonery są rdoższe, kartridźe do atramentówek czasem. Żeby pooszczędzać Brothera będzie Ricoh. 

 I powiem że fajna jest.

A w DrTusz zakupiłem sobie po czarnopiątkowej cenie tonerek do Brothera. Przygoda z tym, bo na ulicy jeszcze byłem jakieś 200 metrów od domu i facet idzie sobie i niesie w ręku pudełko o znanej kolorystyce z przewagą zielonego. Więc mówię mu że pewnie z poczty jest i do mnie idzie, zapłaciłem i mam.  Jak się skończy startowy to będzie chwila prawdy. Ciekaw jestem jakości.

 Tak, że Samsung idzie w odstawkę niestety. Niewiele droższy od tego Ricoha, super tonery na 10 tys, ale jeszcze sie boję tych starszych drukarek bo widzę tyle części zamiennych do niej co równie dobrze można tłumaczyć sobie że może się psuje. Nowe to zawsze nowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...