Jump to content

Drukarka do klisz


vitara1

Recommended Posts

Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze drukarki.

Wydruki będą wykonywane na kliszach/folii ( takich jak do rzutników) Wydruk musi być perfekcyjny ( krycie 100% a krawędzie ostre gdyż  będą używane  je do trawienia  blaszek mosiężnych) 

Zakupiłem już Canona Ip7250 ale ta drukarka to katastrofa. Tusz ma problemy z zasychaniem,a krawędzie są nieostre. Wydrukowane zdjęcia na zwykłym papierze są bure. 

Zatem proszę o pomoc  w wyborze dobrego sprzętu.  Może drukować tylko na czarno ( na kolorach mi nie zależy) mogę wydać do 1000zł 

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze drukarka Canon ip7250 nie ma w swej specyfikacji druku na foli. Przykro, ale to nietrafiony zakup do Twoich zastosowań. 

 

Powinieneś kupić drukarkę laserowa czarno-białą, która może drukować na foli. Wybór jest ogromny i chyba jedynym dodatkowym kryterium powinna być rozdzielczość druku, bo widzę że zależy Tobie na precyzji.

Link to comment
Share on other sites

Drukarkę Canona Ip7250 wybrałem właśnie z powodu rozdzielczości.  A  atrament gdyż uważałem, że będzie  miał lepsze krycie niżeli laserowa. 

W domu mam już Samsunga 3300 ale krycie laserowe jest kiepskie ( klisze będą naświetlane i nie może przechodzić przez nadruk światło)

  Poczytam o poleconej drukarce.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...