Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Brother MFC-6490CW, Nie ma koloru Magneta

Brother MFC

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 lax3000

lax3000

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 September 2016 - 18:29 PM

Witam!

Otóż mam taki problem, pół roku temu wymieniłem głowicę w tej drukarce na nową, gdyż stara przestała drukować Czerwony kolor, po zmianie drukarka śmigała, aż do ostatniego Wtorku. Wymieniłem tusz i nic, rozkręciłem ją i wężyki nie są zapowietrzone, starałem się "przepchnąć" powietrzem ze strzykawki kanaliki, drukarka zadziała (połowa koloru się pojawiła przy wydruku testowym) ale teraz jest tylko jeden pasek koloru na dole. Czyszczenia nic nie dają, już znowu przepychanie strzykawką nic nie daje. Resztę kolorów drukuje normalnie tylko problem jest z tą magnetą. nowa głowica i po pół roku już zepsuta ? ma ktoś pomysły jak to naprawić gdyż zakup nowej głowicy mija się z celem.

#2 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 12 September 2016 - 12:08 PM

"Przepychanie" powietrzem nie pomoże, gdyż głowica będzie zapowietrzona. Głowice oryginalne do tej drukarki kosztują ponad 400zł i jako oryginalne muszą być fabrycznie zalane tuszem - czy tak było?

#3 lax3000

lax3000

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 18 September 2016 - 11:12 AM

Jak kupiłem glowice to i ile dobrze pamiętam nie była ona zalana tuszem ale jak ją zalożyłem, zrobiłem parę czyszczeń to normalnie drukowała przez pół roku

#4 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 21 September 2016 - 07:11 AM

Wiem że oryginalne głowice Brother fabrycznie są zalane tuszem, jako zapakowane trafiają do odbiorców. Głowice sprzedawane jako nowe, które nie są zalane tuszem, to najprawdopodobniej głowice regenerowane. Takie mam informacje.

Also tagged with one or more of these keywords: Brother, MFC

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników