Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka do firmy

• Please log in to reply
7 odpowiedzi na ten temat

#1 majdano

majdano

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 19 March 2016 - 20:10 PM

Witam,
W firmie jest drukowane około 800 stron dziennie. Obecnie mamy drukarkę laserową Brothera HL-3140CW, lecz myślimy o jej zmianie. Dlaczego ?
Po miesiącu trzeba było już wymienić bębny. Koszt 500 zł. Za miesiąc będzie znów trzeba wymienić bębny do tego trzeba wymienić pas transmisyjny. Naprawa bębnów wraz z pasem wyjdzie drożej niż sama ta drukarka kosztuję ...
W serwisie komputerowym doradzono mi drukarkę atramentową Brothera DCP T300. Na stronie Brothera jest napisane, że drukuję z prędkością 27 str/min. Czy to jest w ogóle możliwe, aby drukarka atramentowa mogła tak szybko drukować? Co się naprawia w takich drukarkach i jaki koszt tego jest?
Ogólnie szukamy drukarki która:
- Jak najtaniej wyszło drukowanie, drukarka będzie służyć firmie, więc wiadomo, że koszty są w tym względzie najważniejsze
- Jak najmniej napraw, jeśli już to tanie
- W miarę szybką. Chociaż to nie jest najważniejsze, bo możemy kupić po prostu więcej drukarek.
- Na jakości nam nie zależy
- No i ma drukować w kolorze

Jak oceniacie tą Brothera DCP T300?

#2 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 22 March 2016 - 12:06 PM

Faktycznie T300 ma w specyfikacji do 27str/min, ale zapewne mówimy o druku czarno-białym tekstu. A może coś laserowego w kolorze np: https://www.drtusz.p...-cn-p-6429.html

Mamy do niej zamienniki na 1800str za 149zł. 

#3 andrzej461

andrzej461

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 54 Postów:

Napisany 19 November 2016 - 23:41 PM

Kurcze, ale komplement dla Brothera. wychodzi tak: 800 kopii dziennie przez miesiąc daje 25 tys prawie. I dopiero bęben poszedł. Dobrze zrobiłem że kupiłem Brothera. Nie do zdarcia jest. :)  500 zł za 25 tys kopii w kolorze. Plus tonery. Już wiem co kupić. Jeszcze jakby kto się pożalił że zamienniki kupił wprawdze tańsze 3 razy od oryginałów, ale zamiast 2600 kopii zrobił 2599 dokładnie to bym od razu pędził do Komputronika po Brotherka. :) :D

#4 wlazł_zły

wlazł_zły

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 02 March 2018 - 09:31 AM

Witam. Od dłuższego czasu szukam drukarki która umożliwi mi wydruk faktur w samochodzie. Nie zależy mi na tym by miała akumulator tylko by była tania i nie potrzebowała dużej ilości prądu (do 100W). Nie musi być laser, może być nawet igłówka. Swoją drogą, czy są igłówki nadające się do podłączenie do Windows 10 ?

--------------------------------------------------------------------------

Agencja SEO New Project Łódź

#5 TomekBogocz

TomekBogocz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 17 April 2018 - 12:26 PM

A co powiecie o tej drukarce https://kyocera24.pl...-ecosys-p2235dn

Mnie przekonuje szybkość wydruku oraz niezawodność urządzeń. 

#6 wlazł_zły

wlazł_zły

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19 March 2019 - 16:37 PM

Czy zauważyliście, że coraz więcej sprzedawców traktuje wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych RODO wzór (www.zasadyogolne.info/2018/04/rodo-kaluzula-zgody-wedug-rodo-pdf.html) z udzieleniem bądź nie gwarancji? Nie wiem jak to wygląda zgodnie z prawem konsumenckim, ale przecież gwarancja nie może dotyczyć jedynie osoby wskazanej w momencie sprzedaży. Kiedyś markety dawały jedynie kartę gwarancyjną nie ostemplowaną. Dopiero jak coś się zaczęło dziać ze sprzętem przychodziło się do biura obsługi klienta. Nigdy nie było mowy o wpisywaniu do karty gwarancyjnej dokładnych danych klienta. Teraz dane te są wprowadzane bezpośrednio do sytemu sprzedawcy.

#7 buziak

buziak

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 23 August 2019 - 09:59 AM

W kwestii drukarek do etykiet pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzętu prowadzi firma Coleman https://coleman.pl/z...-i-ich-opakowan. Specjaliści dobiorą drukarkę w zależności od potrzeb działalności, tak aby drukowane etykiety we właściwy sposób znakowały produkty i opakowania. 

#8 jagoda25

jagoda25

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 27 August 2019 - 16:28 PM

U mnie dobrze sprawdza się model L5190 od epsona, drukarka bardzo funkcjonalna i wydajna, szybko pracuje, jak na razie bezawaryjne. jeszcze dostałam 160 złotych zwrotu w ramach promocji cashabck, takze całkiem fajnie. wychodzi na to, że za drukarkę zapłaciłam niecałe 1600 zł. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników