Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę drukować zdjęcia - co będzie najtańsze?

druk zdjęcia

• Please log in to reply
1 odpowiedzi na ten temat

#1 TOktOK

TOktOK

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 30 June 2014 - 22:44 PM

Witam wszystkich! Temat druku zdjęć był przerabiany w nieskończonośc, ale chciałbym zapytać jak wygląda sprawa zorganizowania sobie laboratorium fotograficznego w domu na lipiec 2014. Powiem że zależy mi aby zminimalizować cenę wydruku, a jednocześnie utrzymać jakiś poziom, który bedzie do zaakceptowania. Cena drukarki samej w sobie jest też istotna. Czekam na podpowiedzi, dziękuję. Andrzej( używam Canona jeśli chodzi o aparat - czy drukarka np. Canon będzie najbarzdiej kompatybilna?)

#2 Gora

Gora

Advanced Member

• Moderators
  • 166 Postów:

Napisany 16 July 2014 - 15:37 PM

Witam,

Powiem tak. Mając dostęp w firmie do wielu, naprawdę wielu urządzeń drukujących, których możemy używać "prawie darmo" (musiałem to napisać, aby szefowie się czepiali ;) ) nikt z nas nie drukuje zdjęć w pracy. Wszyscy nosimy je do zakładu fotograficznego.

Powody są dwa.

- zbyt wysoka cena pojedyńczego zdjęcia

- słaba jakość

Nie da sie na użądzeniu za klikaset złotych osiągnąć jakości maszyny z zakładu fotograficznego za kilkaset tysięcy, a nieraz i miliony złotych, a jak się podliczy koszt odpowiedniego papieru, zużytego tuszu i poświęcony czas, to naprawdę lepiej pójść do najbliższego "fotografa".

Pozdrawiam

Also tagged with one or more of these keywords: druk, zdjęcia

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników