Jump to content

Pomocy! Oszukali mnie! Komplet tuszy tyle ile drukarka!!


cyngiel

Recommended Posts

Jestem zbulwersowana i nikt mnie nie poinformował, gdyż cena kompletu tonerów do drukarki HP CLJ PRO M451 przekracza cenę drukarki!!! Kto to wymyslił? Chodziłam do sklepu i "miły" pan poinformował mnie że nie ma obowiązku informowania o takich, według niego oczywistych faktach. Co mogę zrobić? Sprzedać drukarkę?? To nie jest uczciwe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Oryginalne tonery kolorowe do drukarek laserowych są drogie i najczęściej kosztują tyle co sama drukarka. Dlatego warto regenerować oryginały lub kupować zamienniki (dobrej jakości).

To jest dobra drukarka i nie warto jej sprzedawać. Proszę sprawdzić cenę zamienników.

Poniżej link do sklepu ze zbiornikami bardzo dobrej jakości:

http://search.sklep.doktortusz.pl/i/m/c45/m451.html?szukaj=tak

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

To co robią 'magnaci' woła o pomstę do nieba. Pomyśleć, że gdyby obniżyli cenę oryginalnych tonerów to nawet przy troszkę wyższej cenie drukarki i tak by im się to opłacało. No ale widocznie inaczej to kalkulują. Ich strata

 

Podejrzewam, że gdyby nie było dostępnych na rynku aż tylu zamienników to byłoby tak jak piszesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...