Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja Samsung ML-1660

• Please log in to reply
7 odpowiedzi na ten temat

#1 May

May

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 October 2010 - 14:49 PM

Hej. Mam drukarkę samsung ml-1660. Zregenerowałem toner i wymienilem chip , a nadal mi pokazuje komunikat, że kaseta z tonerem nie załadowana. Jakieś pomysły?

Pozdro

#2 Gora

Gora

Advanced Member

• Moderators
  • 166 Postów:

Napisany 27 October 2010 - 10:56 AM

Hej. Mam drukarkę samsung ml-1660. Zregenerowałem toner i wymienilem chip , a nadal mi pokazuje komunikat, że kaseta z tonerem nie załadowana. Jakieś pomysły?

Pozdro

Witam,

Z naszej codziennej praktyki wynika niestety, że aktualnie dostępne chipy do tonerów MLT-D1042S nie działają. Przetestowaliśmy ich już wiele i póki co efekt ten sam. Trzeba czekać ...

Pozdrawiam

#3 ekomp

ekomp

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 14 January 2011 - 15:52 PM

Rowniez sprawdzalem z kilku firm ktore importuja chipy i niestety ten sam efekt zaden nie zadzialal - mialem rozne niebieskie, zielone i za kazdym ten sam problem kaseta niezgodna.

#4 struna

struna

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 March 2011 - 22:27 PM

Witam serdecznie zakupiłem drukarke samsung ml 1660 prosze o instrukcje regeneracji tonera. Dziekuję Darek

#5 mbeavis

mbeavis

Administrator

• Administrators
  • 86 Postów:

Napisany 10 March 2011 - 13:38 PM

Rowniez sprawdzalem z kilku firm ktore importuja chipy i niestety ten sam efekt zaden nie zadzialal - mialem rozne niebieskie, zielone i za kazdym ten sam problem kaseta niezgodna.

Witam
Najlepszyp rozwiązaniem jest zmiana firmware na alternatywny, wówczas nie potrzebne są chipy.

Poniżej film instruktażowy jak zregenerować toner.

http://www.youtube.com/watch?v=Oa5wzLN4Jgw

Pozdrawiam

#6 eko185

eko185

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 29 August 2011 - 19:59 PM

W razie czego mogę się podzielić plikami które pozwalają na usuwanie zabezpieczeń i drukowanie bez chipów w drukarkach samsung ml1660.
Na chwilę obecną sprawdzałem u siebie z wersja oprogramowania v.20 i poszło bez problemu.
Mam także wsady do v.34 ale nie sprawdzone.
Gdyby ktoś chciał to zapraszam do rozmowy na gg 7416270.

#7 apk

apk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 18 November 2011 - 21:15 PM

A zdarzyło ci się żeby po wgraniu softu zaczęła się sama wyłączać (chyba po samoczynnym aktualizowaniu się ) - po próbie ponownego wgrania teraz świecą obie diody i po chwili się wyłącza.

#8 Gora

Gora

Advanced Member

• Moderators
  • 166 Postów:

Napisany 23 November 2011 - 10:40 AM

A zdarzyło ci się żeby po wgraniu softu zaczęła się sama wyłączać (chyba po samoczynnym aktualizowaniu się ) - po próbie ponownego wgrania teraz świecą obie diody i po chwili się wyłącza.

Odpisałem w tamtym wątku. W tym tylko dodam, że nic nie dzieje się samoczynnie ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników