Skocz do zawartości

Zdjęcie

HP LaserJet Pro P1102

hp laserjet pro p1102 tusze zamienniki

• Please log in to reply
8 odpowiedzi na ten temat

#1 klaudialaserjetpro

klaudialaserjetpro

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 17 November 2013 - 16:40 PM

Witam!! Mam problem, ponieważ kupiłam drukarkę HP LaserJet Pro P1102 i nie mam pojecia czy będą mi działały na niej nieoryginalne tusze, nie wiem czy ma ten cały chip. Czy mógłby mi ktoś udzielić odpowiedzi? Bardzo Was proszę !! :)

#2 loggi141

loggi141

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 18 November 2013 - 09:23 AM

Do tego modelu drukarki pasują tonery HP 85A. Oryginalne tonery maja chipy , które są zliczane do zera. Gdy chip osiągnie zero, drukarka świeci diodą na czerwono - jednak drukarka dalej pozwala drukować. W przypadku regeneracji tonera jest podobnie, chipa się nie wymienia, toner się napełnia - a drukarka nie blokuje sie i pozwala drukować - zgłasza tylko niski poziom tonera.

#3 mbeavis

mbeavis

Administrator

• Administrators
  • 87 Postów:

Napisany 18 November 2013 - 12:34 PM

Tonery oryginalne, jak i nasze zamienniki można zakupić w naszym sklepie internetowym: https://www.drtusz.p..._45_49_503.html

Pozdrawiam

#4 tymeek

tymeek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04 July 2015 - 19:58 PM

W sumie to zawsze na stronach jest cały wykaz drukarek, które obsługuje dany toner - zamiennik.

#5 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 05 July 2015 - 20:39 PM

Strona doktortusz.pl ma idealny engine do szukania zgodności drukarek i tonerów. Bardzo przejrzysty.

#6 pawel.mat33

pawel.mat33

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07 July 2015 - 12:30 PM

Wpisz po prostu toner do HP LaserJet Pro P1102 i pewnie ukaże się mnóstwo propozycji, ale jeszcze musisz dodać zamiennik. Jak ja znalazłem pewnie z 30 zamienników. Więc skoro się tyle sprzedaje tego to musi jakaś pasować.

#7 IgnacyBoski

IgnacyBoski

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10 July 2015 - 07:19 AM

Tylko czytaj komentarze na temat danego sklepu, aby nie było siary i wymieniania się pocztą z kurierem

#8 mierzejkos

mierzejkos

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 18 January 2016 - 22:13 PM

Ja kupilem do tej drukarki 3pak tonerow zamienniekow niby dedykowanych i niesetey nie wiem co mam zrobic ale wyskakuje ze toner jest nie orginalny i jak chce drukowac niesety nie mam reakcji moze ktos zna sposob jak to ominac

#9 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 19 January 2016 - 15:12 PM

Prawdopodobnie chip jest wadliwy. Sprawdzone rozwiązanie to chip w tej lokalizacji https://www.drtusz.p...-hp-p-4183.html

Also tagged with one or more of these keywords: hp, laserjet, pro, p1102, tusze, zamienniki

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników