Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brother DCP-150C

Brother DCP-150C Brother DCP-150C

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Keira

Keira

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 06 November 2013 - 17:38 PM

Witam :)

Drukarka (urządzenie wielofunkcyjne) jest po gwarancji i ma już 5 lat, ale słyszałam, że można zresetować chipa w drukarce, by działa ponownie (urządzenia się tak zaprojektowane, aby się zepsuła i by lecieć do sklepu i kupić nową... a ja chce zreperować tą, gdyż, potrzebuje tylko do skanowania i drobnych papierków ksero, więc nie opłaca mi się kupować nową, bo taki show biznesmenom odbiło i chcą na tym zarobić w ten sposób  B).
Dlatego mam prośbę i zapytanie - czy dałoby radę zresetować chipa, aby drukarka, która przestała działać, i zaczęła ponownie funkcjonować ???

Pozdrawiam

#2 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 08 November 2013 - 13:33 PM

Prosze trochę więcej powiedzieć co konkretnie nie działa lub jaki rodzaj komunikatu wyświetla drukarka. Przyczyn może być kilka. Niektóre z wad da się usunąć resetując określone liczniki. Pozdrawiam!

#3 Keira

Keira

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 09 November 2013 - 19:26 PM

Drukarka na przemiennie wyświetla komunikat "zbyt  wysoka temperatura urządzenia", oraz "brak tuszy" "pusty czarny, wymień atrament", chociaż faktycznie atramenty są pełne.

#4 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 12 November 2013 - 11:24 AM

Jeśli są takie komunkaty, a szczególnie pierwszy wygląda to na poważne uszkodzenie - albo faktycznie drukarka się grzeje(uszkodzony zasilacz) albo uszkodzony czujnik temperatury - w obu przypadkach naprawa nie jest opłacalna. Polecałbym internetowe serwisy aukcyjne, gdzie naprawdę tanio można kupić używaną, sprawną drukarkę. Pozdrawiam

Also tagged with one or more of these keywords: Brother DCP-150C, Brother, DCP-150C

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników