Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ml 2010 blady druk po regeneracji

• Please log in to reply
5 odpowiedzi na ten temat

#1 robnaj

robnaj

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 25 April 2013 - 07:19 AM

Dałem toner oryginalny po jego skończeniu się do regeneracji dla kolegi. Okazało się jednak że pomylił proszki bo miał jeszcze do hp. Co radzicie, da się to jakoś naprawić??

#2 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 25 April 2013 - 08:38 AM

Sam toner, czyli kartridż da się uratowac, a zły proszek do wysypania i wyczyszczenia specjanym odkurzaczem. Czyczczenie w cenie regeneracji. Na przyszłość radzę profesjonalną regenrację, z gwarancją. Pozdrawiam

#3 robnaj

robnaj

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 26 April 2013 - 15:50 PM

Na stronie znalazłem że regeneracja za 79. A dosypujecie proszek czy wymieniacie też bęben?

#4 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 29 April 2013 - 06:55 AM

Regeneracja to złozony proces a nie tylko dosypanie tonera. Jeśli niiektóre elementy zbiornika wymagają wymiany to wymieniamy je w ramach regeneracji - wałki OPC także. Wszystko jest testowane i dopiero wtedy trafia do klienta.

#5 robnaj

robnaj

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 30 April 2013 - 08:17 AM

Dajecie gwarancję? Ale na jakiej zasadzie? Jaki jest okres gwarancji, bo ja toner moge wymianiać za rok./

#6 elementis50

elementis50

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 627 Postów:

Napisany 02 May 2013 - 06:11 AM

Zasada gwarancji polega na tym że jeżeli proszek w zbiorniku jeszcze jest a są kłopoty z drukiem z winy kartridża to naprawiamy taki zbiornik gwarancyjnie. Gwarancja jest do skończenia sie proszku lub tuszu w zbiorniku.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników