Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samsung SCX-3200 zmiana oprogramowania a serwis

zmiana firmware serwis

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 peja60

peja60

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 06 November 2012 - 09:56 AM

Dzień dobry! Nie tak dawno zakupiłem soft alternatywny, tzw. bezchipowe do drukarki Samsung SCX-3200. Mam problem bo drukarka się zepsuła, nie rozgrzewa się. Drukarka jest oczywiście na gwarancji i chciałbym ją wysłać . Co zrobić aby usunąć nowe oprogramowanie a wgrać stare oryginalne? Bo przecież do serwisu samsunga musze wysłać drukarkę z oryginalnym oprogramowaniem..Proszę pomóżcie! Gdzie to znaleźć?

#2 robot154

robot154

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 12 November 2012 - 11:23 AM

Czasami w internecie można spotkać oryginalne pliki firmware ktore można wgrać prostym programem. Powiem jednak jeszcze, że drtusz gdy trzeba wgrywa oryginalne oprogramowanie, gdy trzeba wysłać drukarkę do naprawy gwarancyjnej, także myslę że problem jest z głowy. Pozdrawiam!

#3 anetka1290

anetka1290

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 December 2012 - 10:17 AM

Ja miałam drukarkę scx-4623f samsunga i wgrali oryginalny software gdy musiałam wysłać na gwarancję.
Gdy wróciła naprawiona wrzucili mi bezchipowy. W sumie trochę zachodu ale oszczędność jest :)

#4 artech

artech

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13 December 2012 - 18:05 PM

Dzień dobry! Nie tak dawno zakupiłem soft alternatywny, tzw. bezchipowe do drukarki Samsung SCX-3200. Mam problem bo drukarka się zepsuła, nie rozgrzewa się. Drukarka jest oczywiście na gwarancji i chciałbym ją wysłać . Co zrobić aby usunąć nowe oprogramowanie a wgrać stare oryginalne? Bo przecież do serwisu samsunga musze wysłać drukarkę z oryginalnym oprogramowaniem..Proszę pomóżcie! Gdzie to znaleźć?

naPISAC MNIE NA E-MAIL artech8@tlen.pl

Also tagged with one or more of these keywords: zmiana firmware, serwis

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników