Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samsung ML-5010ND

drukarka laserowa samsung ml-5010nd

 • Please log in to reply
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mbeavis

mbeavis

  Administrator

 • Administrators
 • 87 Postów:

Napisany 01 September 2011 - 15:16 PM

Podnieś swoją wydajność dzięki łatwej w obsłudze drukarce ML-5010ND. Takie funkcje jak technologia zapobiegająca blokadom papieru, karta sieciowa 1 GB, dwurdzeniowy procesor 600 MHz sprawią, że obieg dokumentów będzie płynny, a efektywność pracy biurowej się zwiększy. Wygodne w użyciu funkcje, do których należą panel obsługi, obsługa jednym przyciskiem (przycisk eko), oprogramowanie Easy Print Manager i funkcja bezpiecznego drukowania, są przystosowane do każdego nowoczesnego środowiska biurowego. Natomiast możliwość przetwarzania nośników o dużej gramaturze (z pełnym zakresem podawania/odbioru papieru) uwolni napięty grafik od niepotrzebnego stresu. Drukarka została zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb Twojego biura. Udoskonal więc sposób wykonywania pracy bez wysiłku, udostępniając pracownikom prostą i profesjonalną drukarkę Samsung ML-5010ND.
Dodany obrazek
ML-5010ND


Komfort obsługi
Innowacyjne funkcje dostępne w drukarce Samsung redukują opóźnienia w pracy i kosztowne błędy, a także przyczyniają się do bardziej komfortowego środowiska pracy.
Ekonomiczna
Otrzymujesz więcej w tej samej cenie dzięki efektywnym rozwiązaniom druku opracowanym przez firmę Samsung. Proste i łatwe w użyciu funkcje zapewniają wysokiej jakości wyniki, obniżając jednocześnie koszty, nakłady na utrzymanie i wpływ na środowisko naturalne.
Wydajność
Podnieś poziom wydajności dzięki drukarce Samsung. Dostosowana, aby spełniać współczesne wymagania, drukarka Samsung podnosi wydajność dzięki szybkiemu, elastycznemu i bezusterkowemu realizowaniu zadań druku.
Rozwiązanie i oprogramowanie
Zoptymalizuj swoje drukowanie za pomocą najnowszych aplikacji. Umożliwią one podniesienie efektywności druku, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo.
Więcej szczegółów

#2 krzysztoff

krzysztoff

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 56 Postów:

Napisany 08 February 2012 - 15:55 PM

Ta drukareczka według deklaracji producenta jest rekordowo cicha - wytwarza nie więcej niż zaledwie 54 decybele – przyjazny dla pracy w biurze poziom głośności, zaś w trybie czuwania poziom głośności wynosi 30 dBA. To naprawdę bardzo mało.

#3 czeslaw

czeslaw

  Member

 • Members
 • PipPip
 • 28 Postów:

Napisany 13 February 2012 - 14:16 PM

Ciekawe czy w praktyce faktycznie jest taka cicha, bo producenci dużo obiecują a mało spełniają. Ja w biurze mam Brothery i żaden z nich nie reklamuje się jako cicha drukarka a jednak ten parametr stoi w nich na naprawdę wysokim poziomie więć chętnie bym sprawdził jak jest z tym Samsungiem.Also tagged with one or more of these keywords: drukarka laserowa, samsung, ml-5010nd

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników