Jump to content

HP 2055dn problem z fuserem


Maugan_Ra

Recommended Posts

Witam,

mam problem z wydrukiem w drukarce HP LJ2055dn. Na wydruku po prawej stronie kartki odbija się wielokrotnie część tekstu. Wiem że to wina folii w fuserze. Rozebrałem urządzenie i widać że folia w fuserze po prawej stronie jest cała czarna.

 

I TU ZACZYNA SIĘ PYTANIE :)

 

Wymiana fusera nie ma sensu (koszt porównywalny z nową drukarką), czy wie ktoś jaką folię należy zakupić (szukałem po sieci i nie znalazłem fuser fixing film dla HP 2055) czy może ma jakąś inną nazwę handlową??

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

mam problem z wydrukiem w drukarce HP LJ2055dn. Na wydruku po prawej stronie kartki odbija się wielokrotnie część tekstu. Wiem że to wina folii w fuserze. Rozebrałem urządzenie i widać że folia w fuserze po prawej stronie jest cała czarna.

 

I TU ZACZYNA SIĘ PYTANIE :)

 

Wymiana fusera nie ma sensu (koszt porównywalny z nową drukarką), czy wie ktoś jaką folię należy zakupić (szukałem po sieci i nie znalazłem fuser fixing film dla HP 2055) czy może ma jakąś inną nazwę handlową??

 

Z góry dzięki za pomoc.

Witam

 

 

Taką folię można bezproblemowo zakupić u któregoś ze sprzedawców na allegro. Nawet jeżeli nie mają wystawionej aukcji z tym konkretnie przedmiotem, na pewno mają go na stanie. Koszt takiej folii to od 20 do 100 zł w zależności od producenta. Zdecydowanie nie polecam tych najtańszych.... za długo nie wytrzymują.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...