Jump to content

Urządzenie wielofunkcyjne EPSON STYLUS SX125


wojgonzo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam

 

Teoretycznie są już dostępne w Chinach. Czekamy na pierwszy transport, jak już zobaczymy na własne oczy, będziemy mogli potwierdzić w 100%.

 

Pozdrawiam

Witam!

Odgrzewam temat. Czy są dostępne tusze do sx125? Post z lutego więc mam nadzieję że coś się zmieniło :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

witam!

czy ktoś próbował napełniać tusz T1281?

z tego co wiem, to chyba większość tuszy można nabijać, pytanie tylko jak?

dzisiaj próbowałam nabić troszkę tuszu, zgodnie z instrukcją (do podobnego modelu), ale nie dość, że zaczął cieknąć od drugiej strony to jeszcze drukarka zaczęła pokazywać informację o wymianie tuszu.

proszę o wszelkie wskazówki.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam!

czy ktoś próbował napełniać tusz T1281?

z tego co wiem, to chyba większość tuszy można nabijać, pytanie tylko jak?

dzisiaj próbowałam nabić troszkę tuszu, zgodnie z instrukcją (do podobnego modelu), ale nie dość, że zaczął cieknąć od drugiej strony to jeszcze drukarka zaczęła pokazywać informację o wymianie tuszu.

proszę o wszelkie wskazówki.

pozdrawiam

 

Witam

Teoretycznie napełnianie tych zbiorników jest możliwe, ale jest dość trudne w domowych warunkach (trzeba umiejętnie wbić się w zbiornik i wlać odpowiednią ilość przy odpowiednim ciśnieniu), a na dodatek wymaga zakupu resetera do chipów (cena około 50-70 zł). Uwzględniając, że ceny zamienników niedługo na pewno spadną do około 10 zł za sztukę, myślę, że mija się to z celem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...