Jump to content

urz. wielofunkcyjne laser kolor - co kupić do domu?


dysia1225

Recommended Posts

Witam serdecznie

Bardzo proszę o radę jakie urządzenie kupić

Chciałabym żeby to była drukarka laserowa kolorowa + skaner

Nie stać mnie na takie za 1500 ale może można znaleźć coś sensownego poniżej 1000pln? Im taniej tym lepiej:) Czy może lepiej radzicie kupić drukarkę osobno a skaner osobno? Chociaż chyba wolałabym wszystko w jednym.

I żeby to mi działało sprawnie przez kilka ładnych lat bo wydatek niemały.

Urządzenie jest mi potrzebne tylko do domowych spraw, szkoła i praca, więc nie planuję mega dużej ilości wydruków.

Kompletnie się nie znam na takim sprzęcie; będę wdzięczna za Wasze rady i sugestie.

Dziękuję

Pozdrawiam, Edyta

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie

Bardzo proszę o radę jakie urządzenie kupić

Chciałabym żeby to była drukarka laserowa kolorowa + skaner

Nie stać mnie na takie za 1500 ale może można znaleźć coś sensownego poniżej 1000pln? Im taniej tym lepiej:) Czy może lepiej radzicie kupić drukarkę osobno a skaner osobno? Chociaż chyba wolałabym wszystko w jednym.

I żeby to mi działało sprawnie przez kilka ładnych lat bo wydatek niemały.

Urządzenie jest mi potrzebne tylko do domowych spraw, szkoła i praca, więc nie planuję mega dużej ilości wydruków.

Kompletnie się nie znam na takim sprzęcie; będę wdzięczna za Wasze rady i sugestie.

Dziękuję

Pozdrawiam, Edyta

 

 

Witam,

 

Około 1000 zł kosztuje HP - Color LaserJet CM1312. Jest to godne polecenia urządzenie wielofunkcyjne z dużą dostępnością zamienników, a więc znacznie obniży to koszt eksploatacji.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Bardzo fajną opcją jest HP - Color LaserJet Pro 100 Color MFPs M175a: Opis tutaj :https://www.drtusz.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-laserowe-kolorowe-hp-color-laserjet-pro-100-color-mfps-m175a-p-1903.html, kosztuje 1000zł a parametry ma takie że wystarczy na dłuuuugi czas bezawaryjnej i taniej eksploatacji :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...