Jump to content

Urz.Wf. - mono laser


marfi

Recommended Posts

Witam.

 

Planuję kupić drukarkę, a dokładniej jak w temacie urządzenie wielofunkcyjne (druk,ksero,skan,faks).

W tej chwili w zasadzie jestem zdecydowany na brother'a MFC 7840W. - parametryMój link

Jest dosyć wydajna i ma tanie zamienniki.

Czy ten kombajn pod 7'emką będzie działał?

 

Jeżeli ktoś miał styczność z tym modelem, to proszę o opinie.

Mogę przeznaczyć ok 1200zł. Może jest jakieś inne urządzenie konkurencyjne któremu mógłbym (powinienem) się przyjrzeć?

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Planuję kupić drukarkę, a dokładniej jak w temacie urządzenie wielofunkcyjne (druk,ksero,skan,faks).

W tej chwili w zasadzie jestem zdecydowany na brother'a MFC 7840W. - parametryMój link

Jest dosyć wydajna i ma tanie zamienniki.

 

Średnio wydajna i średnio tanie te zamienniki. Proszę też pamiętać o konieczności wymiany bębna co 12 k stron.

 

Czy ten kombajn pod 7'emką będzie działał?

 

Wg. mojej wiedzy i strony producenta nie.

Mogę przeznaczyć ok 1200zł. Może jest jakieś inne urządzenie konkurencyjne któremu mógłbym (powinienem) się przyjrzeć?

 

Dużo tańszy w zakupie i eksploatacji będzie np.Samsung SCX-4623F lub wersja z siecią FN, w których po zmianie oprogramowania można bezproblemowo regenerować tonery.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Średnio wydajna i średnio tanie te zamienniki. Proszę też pamiętać o konieczności wymiany bębna co 12 k stron.

 

 

 

Wg. mojej wiedzy i strony producenta nie.

 

 

Dużo tańszy w zakupie i eksploatacji będzie np.Samsung SCX-4623F lub wersja z siecią FN, w których po zmianie oprogramowania można bezproblemowo regenerować tonery.

 

 

Zdecydowałem się na 4623FN ;)

 

Kiedy dokonujemy zmiany oprogramowania żeby można było regenerować tonery? przy pierwszej instalacji czy może po zużyciu tonerów?

Czy zmiana oprogramowania wpływa na utratę gwarancji?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Przez zmianę oprogramowania traci się gwarancję, jednakże można ponownie wgrać oprogramowanie oryginalne do drukarki i nikt nie powinien się przyczepić.

Oprogramowanie można zmienić albo na starcie zabawy z drukarką albo po prostu po skończeniu się tonera startowego - przeważnie wtedy większość osób decyduje się na zmianę.

 

Tak na marginesie ... wie ktoś jak skutecznie zmienić oprogramowanie w drukarce samsung scx 4623fn ? w tym momencie drukarka posiada oprogramowanie w wersji 99 ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...