Jump to content

hp deskjet f380 error "E" i brak tuszu


kamyk9944

Recommended Posts

Witam. Od kilku dni trudzę się z problemem nie drukującej drukarki. przed wymianą kardridża drukowałem na niej normalnie, aż  w końcu zaświeciła mi się lampka od braku tuszu, ale po tym fakcie jeszcze kilka kartek wydrukowałem aż prawdopodobnie do wyzerowania kardridża. później drukara stała ze 2 miesiące nie używana, kupiłem tusz do regeneracji i napełniłem stary kardridż. Po napełnieniu na drukarce cały czas "E" i migając dioda od tuszu. Pomyślałem, że to może walnieta elektronika w kardridżu więc kupiłem nowy (zamiennik). zainstalowałem go, ale dalej to samo. Czytałem coś o tym wszystkim i zrobiłem reset drukarki, czyściłem styki, zaklejałem, dosłownie wszystko. W pewnym momencie, bo resecie drukarki czyli po odpięciu zasilania na 15 sekund, drukarka cudem wydrukowała mi stronę testową, co prawda trochę w niektórych miejscach taką wyblakłą, ale doczytać się szło. Po tym znów "E" i dioda i tak jest do dziś. Tusz jesz sprawny na 100% bo wziąłem go do kumpla który ma indentyczną drukarkę i u niego poszło bez problemu. (też migała mu dioda od tuszu, a po włożeniu poszło gładko). Sam już nie wiem co jest problemme. Pewnie drukarka, ale nie wiem jak doprowadzić ją do stanu używalności. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...