Jump to content

Problem z zasilaniem tuszy hp 6600


michu

Recommended Posts

Witam.

Jak w temacie posiadam drukarke hp6600. Ostatnio po wydrukowaniu jednej storny na wyswietlaczu urządzenia pojawił sie komunikat : " Wystąpił problem z zasilaniem tuszy, prosze włączyć i wyłączyć drukarke. W przypadku gdy problem się powtórzy skontaktuj sie z serwisem". chyba tak to było następnie zainstalowałem stare kadridże by zobaczyc czy cos sie stanie. I żeczywiście drukarka coś zaczeła mielic. Ale kadridze były puste więc i tak musiałem włożyć nieorginalne z tuszem, które były zainstalowane. I znowu to samo. Nie rozumiem jednej rzeczy czy chodzi o zasilanie elektryczne czy o zasilanie atramentem. Musze nadmienić zę na stykach nie załważyłem żadnych śladów tuszu czy cosik. Może któryś pojemnik z tuszem jest zepsuty? Dziś chciałem oddać drukarke na gwarancje wtedy usłyszałem że mogą ją wysłać ale jeżeli w drukarce były nie orginalne tusze będe musiał za naprawe zapłacić i za kuriera również? czy serwis jest w stanie dojść jakie tusze były zainstalowane?

Link to comment
Share on other sites

Cóż wg porad serwisowych hp nie ma na to prostego rozwiązania, bo sam hp po 2 rodzajach resetów jako 3 rozwiązanie proponuje już "service". Jako pewne pośrednie wyjście można kupić komplet oryginalnych tuszów 933 i po założeniu ich jeśli system nie ruszy - zgłosić sprawę na naprawę gwarancyjną.

Wysłać drukarkę z tuszami i jeśli naprawią wykorzystać te oryginały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...