Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wytrzymała laserówka - jaka?

biuro drukowanie

• Please log in to reply
3 odpowiedzi na ten temat

#1 rotel820

rotel820

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 13 March 2012 - 08:49 AM

Dzień dobry! Mam takie zapytanie odnośnie drukarki do biura. Poszukuję drukarki laserowej monochromatycznej przeznaczonej do pracy do biura. Otóź uzywałem dotychczas drukarki samsung 2010 ale zaczęły się z nią problemy, bo zaczęła się psuć. Dodam że druku w biurze jest dużo, czasem 2 ryzy na miesiąc. Czy są jakieś drukarki przeznaczone do druku takiej ilości dokumentów? Czytałem coś o parametrze określającym obciążalność drukarki, czyli chyba na ile drukarka jest obliczona w miesiącu. Czy jest na rynku jakaś drukarka , która wytrzyma 2-3 rysy w miesiącu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

#2 frontfire

frontfire

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 Postów:

Napisany 16 March 2012 - 08:28 AM

Model Phaser 3010 został zaprojektowany pod kątem wytrzymałości, dzięki czemu może drukować nawet 30 000 stron miesięcznie. Jego cena 200zł jest powalająca. Nie ma lepszego wyboru w tym przedziale cenowym.

#3 piotr1970

piotr1970

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 14 June 2012 - 09:17 AM

Możesz jeszcze poszukać z HP, te z literą P przed nazwą, do profesjonalnego zastosowania

#4 docart

docart

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 Postów:

Napisany 18 June 2012 - 08:14 AM

Coż trzeba postudiować opisy w necie, ale najważniejszy jest tak jak piszą poporzednicy miesięczny przebieg, obciążalność

Also tagged with one or more of these keywords: biuro, drukowanie

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników