Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 100 M175

hp laserjet Pro 100 M175 laserowe urządzenie

 • Please log in to reply
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mbeavis

mbeavis

  Administrator

 • Administrators
 • 87 Postów:

Napisany 26 August 2011 - 13:55 PM

To najmniejsze kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne pozwala łatwo drukować, skanować i kopiować kolorowe dokumenty profesjonalnej jakości. Umożliwia drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych z wykorzystaniem rozwiązania HP ePrint[1] i technologii druku bezpośredniego WiFi Direct[2], jest także szybkie i łatwe do skonfigurowania, dzięki czemu pozwala szybciej rozpocząć drukowanie.

Dodany obrazek
Funkcje:
To niedrogie kolorowe urządzenie wielofunkcyjne pozwala drukować, skanować i kopiować kolorowe dokumenty wyjątkowej jakości.
Rozwiązanie HP ePrint[1] pozwala wydajnie pracować w podróży dzięki możliwości bezpośredniego wysyłania na drukarkę[2] plików z urządzeń przenośnych z obsługą technologii bezprzewodowej.
Drukowanie na papierze w różnych formatach — od 8,9 x 12,7 cm do 21,6 x 35,6 cm.
Urządzenie HP LaserJet z technologią HP Auto-Off[8], która automatycznie rozpoznaje aktywność drukowania i wyłącza drukarkę, gdy użytkownik z niej nie korzysta, pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 50%.

Źródło:hp.pl

#2 krzysztoff

krzysztoff

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 56 Postów:

Napisany 08 February 2012 - 15:52 PM

Takie cudo dostępne jest tutaj: https://www.drtusz.p...75a-p-1903.html za całkiem niewielką cenę jak na taki sprzęt. Umożliwia drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych z wykorzystaniem rozwiązania HP ePrint i technologii druku bezpośredniego WiFi Direct, jest także szybkie i łatwe do skonfigurowania, dzięki czemu pozwala szybciej rozpocząć drukowanie.

#3 czeslaw

czeslaw

  Member

 • Members
 • PipPip
 • 28 Postów:

Napisany 13 February 2012 - 14:14 PM

Jedna z lepszych drukarek w rozsądnej cenie jakie można kupić do swojej firmy, ja co prawda korzystam z Brothera ale drukarki HP bardzo mi się podobają, może przekonam szefa do zakupu takiego cuda :PAlso tagged with one or more of these keywords: hp laserjet, Pro 100 M175, laserowe urządzenie

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników