Jump to content

Samsung ML-1660/1665


Gora

Recommended Posts

Brak tonerów zastępczych + Niemożliwa regeneracja = Wysokie koszta eksploatacji. Radzimy unikać....

 

 

 

Dzisiaj, dla odmiany pragniemy przestrzec Państwa przed zakupem tego urządzenia.

 

19896.jpg

 

Samsung ML-1660, bo o niej tu mowa.

 

Jej ultrakompaktowe rozmiary, piękny, stylowy i elegancki wygląd wiążą się niestety z wysokimi kosztami eksploatacyjnymi.

Tonery opracowano pod kątem potrzeb konkretnej drukarki i pasują tylko do wymienionych w temacie modeli drukarek (Samsung ML-1660 i Samsung ML-1665). Wynikiem takiego działania firmy Samsung brak jest w tej chwili, nie tylko zastępczych tonerów, ale także niemożliwa jest regeneracja oryginalnych wkładów (mlT-D1042S ). Radzimy unikać.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Opis drukarki ML 1660 uważam za bzdurę do kwadratu.Sam zmieniłem oprogramowanie drukarki i obecnie napełniam toner proszkiem . śmiga bezbłędnie. Za 50 zeta proszek na 20 000 odbitek to chyba jednak groszowe drukowanie prawda ? Pozdrawiam przemos1963.Masz pytania? przemos1963@op.pl
Link to comment
Share on other sites

Opis drukarki ML 1660 uważam za bzdurę do kwadratu.Sam zmieniłem oprogramowanie drukarki i obecnie napełniam toner proszkiem . śmiga bezbłędnie. Za 50 zeta proszek na 20 000 odbitek to chyba jednak groszowe drukowanie prawda ? Pozdrawiam przemos1963.Masz pytania? przemos1963@op.pl

 

Witam

 

 

Proszę zwrócić uwagę, że artykuł był pisany pół roku temu. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Więcej szczegółów tutaj.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 6 years later...

Wprawdzie minęło już trochę czasów od waszych wpisów, ale ja nie mam najmniejszych problemów z kupnem dobrej jakości zamienników. Koszt ok 60 zł brutto. Na kilka lat tylko raz kupiłem wadliwy, który zaraz mi wymienili z dowozem do domu. Drukarka śmiga już kilka lat. Działamy już 30 lat więc zmienialiśmy już sporo drukarek. Najmniej zawodna była igłówka. Niestety oprogramowanie nie nadążyło za zmianami programów operacyjnych i księgowych. Pod koniec jej eksploatacji było z tym sporo kłopotów. Potem rozleciała się ze starości. Po niej kupiliśmy kolosa plujkę. Chyba HP, z odsysaczem atramentu za grubą kasę. Rozleciała się po roku. Doszliśmy do wniosku że lepiej jest kupować najtańsze plujki i wyrzucać po dwu, trzech latach. Osiem lat temu kupiliśmy Samsunga 1660 i skończyły się problemy z drukarkami. W uzupełnieniu mamy plujkę HP która służy jedynie jako skaner.

Tego samsunga polecamy, o ile jeszcze jest dostępny.

--------------------------------------------------------------------------

Blog o podatkach - Zasady Ogólne - aktualna ordynacja podatkowa 2018
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Świetna drukarka. Tanie zamienniki. Przed kupnem miałem opory. Czytałem o jakimś czipie który się psuje. Prawda jest taka że nie mam z nią żadnych problemów, a co ważne jak jest słaby kartridż to mruga, a i tak drukuje. Zauważyłem że dobrze jest wyjąć go i walnąć o coś by się lepiej proszek ułożył. Pomaga!

Dzięki temu na dłużej starcza.

--------------------

Blog lifestylowy Inside Your Life

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...