Jump to content

urządzenie wielofunkcyjne kolorowe do małej firmy o jakości wydruku min dpi 1200 x 1200


adam1791

Recommended Posts

Interesuje mnie nabycie nowego urządzenia wielofunkcyjnego laserowego kolorowego (lub ewentualnie drukarki kolorowej laserowej+  skaner) do małej firmy, które umożliwia wydruk zdjęć i map w kolorze o dobrej jakości min. dpi 1200x1200. Oczywiście chodzi mi też o jak największą ekonomiczność takich wydruków, a więc możliwość używania dobrze tolerowanych zamienników tonerów.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, do tego typu druków potrzebujesz prawdziwego drukarkowego kombajnu. Przede wszystkim zawsze przy zakupie sprawdzaj, czy toleruje zamienniki, wtedy koszt eksploatacji jest niższy, bo tania drukarka= droga eksploatacja. Mogę polecić urządzenie Kyocera Ecosys M5521 CDN, niestety nie mam go u siebie w sklepie, ale myślę, że jest dostępny na rynku. Toleruje zamienniki, a to ważna kwestia. W swojej ofercie posiadam zamienniki do tego modelu. Pozdrawiam- DrTusz

 

Interesuje mnie nabycie nowego urządzenia wielofunkcyjnego laserowego kolorowego (lub ewentualnie drukarki kolorowej laserowej+  skaner) do małej firmy, które umożliwia wydruk zdjęć i map w kolorze o dobrej jakości min. dpi 1200x1200. Oczywiście chodzi mi też o jak największą ekonomiczność takich wydruków, a więc możliwość używania dobrze tolerowanych zamienników tonerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...