Jump to content

drukarka do domu do 1000 zł


errski

Recommended Posts

Dzień dobry,

Potrzebuje kupić drukarkę do domu.

Jakie mam potrzeby:

* duża ilość druku, często na raz np. przez dwa tygodnie 100 str./dziennie, potem przerwa na tydzień (nawet do miesiąca np. przez wakacje),

* drukowanie w kolorze niepotrzebne, ale miło by było,

* potrzebuję skanera / funkcji kopiowania,
* potrzebuję także funkcji połączenia przez WiFi,

* potrzebna funkcja druku dwustronnego do ułatwienia sobie pracy,

* budżet najlepiej jak najtaniej, ale myślę że w okolicach 1000 zł, fajnie też by było gdyby była mało awaryjna i trochę posłużyła,

Zastanawiam się właśnie czy lepiej zainwestować w drukarkę laserową monochromatyczną, czy raczej pójść w atramentową np. z możliwością dolewania tuszu jak np. Espon z serii EcoTank (ale boję się nieco zasychania, czy rzeczywiście jest to częste w takich drukarkach?).

Zastanawiałem się nad drukarkami typu: laserowe Brother DCP-L2532DW lub MFC-L2712DW, a spośród atramentowych Epson EcoTank ITS L4160 czy CANON Pixma G5040 (ale nie musi być koniecznie któryś z tych modeli).

Co doradzicie? Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć, w Twoim przypadku nie polecam urządzenia atramentowego, ponieważ przy miesięcznym postoju tusz będzie wysychał i zatykał głowice. Polecam urządzenie laserowe. Mogę zaproponować urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-2712 DW, które ma WiFi, automatyczny druk dwustronny, do tego toleruje zamienniki, więc będzie tanie w utrzymaniu. Jest to urządzenie monochromatyczne, kolorowe drukarki laserowe są drogie w zakupie i eksploatacji.  Poniżej wklejam link do urządzenia, zerknij, jednak taki sprzęt powinien Ci wystarczyć. Pozdrawiam- DrTusz
https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-mfc-l2712-dw-p-13488.html

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...