Jump to content

[do 1300] Drukarka 3w1 do małej firmy.


paton99

Recommended Posts

Hej, szukam od paru miechów drukarki ale za każdym razem gdy zwiększam budżet to wychodzi że nic sensownego nie znajduje...  Myślałem o czymś z firmy brother ponieważ dużo osób poleca że są niezawodne. Chciałbym by drukowało w cz i kolorze, miała wifi, wydruk dwustronny i skanowanie najlepiej też automatyczne dwustronne (choć pewnie to już jest w topowych sprzętach). 
Chciałbym żeby były tanie zamienniki do niej. Ma to być zakup na lata. Teraz drukuje 250szt. A4 na 6miesięcy. z czego może z 20 stron jest w kolorze. 
Budżet celuje w max 1300zł. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jeśli drukujesz tak sporadycznie, to drukarka atramentowa nie jest dobrym rozwiązaniem. Zasychający tusz będzie zatykał głowice. Laserowe jednak są drogie w zakupie i eksploatacji. W tym przypadku polecam drukarkę z dolewanymi tuszami, dolewasz ile chcesz i kiedy chcesz. Ma duplex,WiFi, nie posiada dwustronnego skanowania. Podsyłam link do mojej propozycji. https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-its-l4160-p-13246.html
Pozdrawiam- DrTusz

Link to comment
Share on other sites

Drukarki z dolewanymi tuszami są bardzo dobre, dolewasz ile chcesz. Do tego tusze są tanie, więc koszta eksploatacji nie są przerażające. Akurat podany przez Ciebie model w tym momencie jest niedostępny w moim sklepie. Analizując parametry urządzenia, ma duplex- cechę przez Ciebie pożądaną. Posiada WiFi, więc śmiało mogę powiedzieć, że drukarka spełni twoje oczekiwania, co do drukowania.  

A brother MFC-T910DW byłby ok ? Dolewane tusze są dobrą opcją? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...