Jump to content

Drukarka do produkcji zaproszeń


Zielona_morelka

Recommended Posts

Cześć ????

Jestem w trakcie rozkręcania sklepu m. in. Z papeteria ślubną. Początkowo moja drukarka dawała radę i wydruk był perfekcyjny (tylko przy druku 1200dpi co zajmowało czasem ponad 25 minut na stronę a4). Jednak ostatnio nie jestem już z niego Zadowolony (grafiki nadal drukują się pięknie, ale wokół tekdtu zwlaszcza czarnego pojawiają się mikro kropeczki, zależne to też jest od papieru jak bardzo za widoczne. No ale to nie wątek o problemach technicznych ????

 

Mogę pytanie brzmi :

Jakie maszyny drukujące polecacie w mojej sytuacji?

Chciałabym wykorzystywać też papier kredowy czy błyszczący na naklejki (na atramentowej niestety nie da rady także chyba lepiej laserową?)

 

Poza standardowym drukiem zależy mi na efekcie złocenia (zarówno lustrzane jak i metalizowane) oraz druku białym na ciemnych papierach (z tego co się zorientowałam to tylko uv daje zadowalający efekt?)

 

Przyda się też ploter do wycinania ażurowych wzorów (na papierze od 250 do 300 g przynajmniej)

 

Domyślam się że nie istnieje maszyna idealna, która połączy wszystkie moje widzi mi się ????

Jednak jeśli polecicie urządzenia, które spełnia chociaż część wymagań będzie ekstra ????.

 

Dodam, że niestety maszyny za 30 tys i więcej póki co nie wchodzą w grę (być może za rok czy dwa gdy sklep się rozwinie i będę miała pewność, że to się uda to będę myśleć o zmianach)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...