Jump to content

Poszukiwana drukarka ze skanerem


chainez

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Poszukuje solidnej drukarki ze skanerem do domu

Wydruki raz na jakiś czas, myślę że 20/msc

 

Chciałbym aby urządzenie posiadało moduł łączności do bezprzewodowego przesyłu plików

Budżet 600zł

 

Z góry dziękuję

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć, w tym budżecie nic ciekawego nie mam, bo tania drukarka= droga eksploatacja. Mogę zaproponować trochę droższe urządzenie z WiFi, automatycznym systemem czyszczenia, dzięki czemu przy sporadycznym druku drukarka będzie czyściła się automatycznie. Ma tanie zamienniki. Podsyłam link https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-p-5674.html 
Pozdrawiam- DrTusz

Link to comment
Share on other sites

Cześć, w tym budżecie nic ciekawego nie mam, bo tania drukarka= droga eksploatacja. Mogę zaproponować trochę droższe urządzenie z WiFi, automatycznym systemem czyszczenia, dzięki czemu przy sporadycznym druku drukarka będzie czyściła się automatycznie. Ma tanie zamienniki. Podsyłam link https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-p-5674.html 

Pozdrawiam- DrTusz

 

Zapomniałem o najważniejszym - szukam drukarki laserowej, zdawało mi się że post umieściłem odgórnie w "drukarki laserowe". Z tych też nic się nie znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

Ojejku gapa ze mnie! Zmylił mnie budżet. Niestety urządzenie laserowe z takimi wymaganiami będzie kosztowało ponad tysiąc złotych. Urządzenia laserowe są drogie w zakupie i eksploatacji. Przy sporadycznym używaniu laserowa drukarka jest dobrym rozwiązaniem, jednak musisz znacznie zwiększyć budżet. Alternatywą jest te urządzenie, które podesłałem, czyli Brother j105, z automatycznym systemem czyszczenia. Podłączone do prądu, samo raz na jakiś czas się przeczyści, dzięki czemu wysychający tusz nie będzie zatykał głowicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...