Jump to content

HP LaserJet Pro M203dn - wybór podajnika papieru


mmc

Recommended Posts

Witam, Mam drukarkę HP LaserJet Pro M203dn z dwoma podajnikami papieru.

Potrzebuję mieć w opcjach drukowania wybór podajnika - osobno 'podajnik 1' oraz 'podajnik 2'

Aktualnie mam tylko do wyboru 'podajnik 1' oraz 'podajnik automatyczny', przy czym podajnik automatyczny to podajnik 1, gdy jest załadowany w nim papierem a jeżeli nie ma w nim papieru to wówczas dopiero jest to podajnik 2. Opcjonalnie czy gdzieś można ustawić aby 'podajnik automatyczny' był ustawiony jako 2 podajnik ?

Link to comment
Share on other sites

Cześć! 
Wykonaj jedno z poniższych zadań:
Panel sterowania: Otwórz menu Ustawienia systemowe, a następnie menu Konfig. papieru. Zaznacz podajnik, który chcesz skonfigurować.
Wbudowany serwer internetowy: Kliknij kartę Ustawienia, a następnie w lewym panelu kliknij opcję Obsługa papieru.
Zmień ustawienia podajnika w żądany sposób i kliknij przycisk OK lub Zastosuj.
Mam nadzieję, że Ci się uda. Pozdrawiam - DrTusz

 

 

Witam, Mam drukarkę HP LaserJet Pro M203dn z dwoma podajnikami papieru.
Potrzebuję mieć w opcjach drukowania wybór podajnika - osobno 'podajnik 1' oraz 'podajnik 2'
Aktualnie mam tylko do wyboru 'podajnik 1' oraz 'podajnik automatyczny', przy czym podajnik automatyczny to podajnik 1, gdy jest załadowany w nim papierem a jeżeli nie ma w nim papieru to wówczas dopiero jest to podajnik 2. Opcjonalnie czy gdzieś można ustawić aby 'podajnik automatyczny' był ustawiony jako 2 podajnik ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...