Jump to content

Urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1


szyzag123

Recommended Posts

  • 1 year later...

Witam, Podłączam się do tematu, aby nie dublować(choć widzę że i tak nie było zainteresowania tematem).

Otóż poszukuję urządzenia wielofunkcyjne, drukarka skaner HP lub EPSON, taniego w eksploatacji. Chodzi mi o to aby tusze były wydajne i z wbudowaną głowicą. Cena do około 400pln.

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Proponuję Epson WorkForce WF-2750DWF lub Canon PIXMA MG5750.
Oba mają skaner, duplex i WiFi, a także tanią eksploatację na zamiennikach. Tylko pamiętaj o regularnym drukowaniu - min. raz w tygodniu. Wtedy nic tam nie zaschnie. Pozdrawiam


https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-canon-pixma-mg5750-p-7157.html
https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-workforce-wf-2750-dwf-p-13574.html 

 

Witajcie :)

Szukam niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego 3 w 1 (WiFi + dupleks). Oczywiście z dobrej jakości i tanimi zamiennikami atramentów. :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Nie polecę Ci sprzętu HP, bo w tych nowszych jest ogromny problem z zamiennikami, a eksploatacja na oryginałach jest droga. Za to serdecznie poelcam wielofunkcyjnego Epsona w fajnej cenie, z duplexem i WiFi w pakiecie. 

https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-workforce-wf-2750-dwf-p-13574.html
 

Witam, Podłączam się do tematu, aby nie dublować(choć widzę że i tak nie było zainteresowania tematem).
Otóż poszukuję urządzenia wielofunkcyjne, drukarka skaner HP lub EPSON, taniego w eksploatacji. Chodzi mi o to aby tusze były wydajne i z wbudowaną głowicą. Cena do około 400pln.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Panowie, mam podobne pytanie. Potrzebuje wielofunkcjnej drukarki do firmy, głównie do drukowania faktur. Drukowanie przynajmniej 5 razy w tygodniu. Dobrze aby była tania w eksploatacji. Przejrzałem poprzednie oferty, ale mam jeszcze jedną na oku, co k jiej sądzicie? Jest to Brother DCP-j105. Koszt jaki mogę wydać to ok 600zl. Potrzebuję koloru wiec laserowki w tej cenie brak.
Link to comment
Share on other sites

Panowie, mam podobne pytanie. Potrzebuje wielofunkcjnej drukarki do firmy, głównie do drukowania faktur. Drukowanie przynajmniej 5 razy w tygodniu. Dobrze aby była tania w eksploatacji. Przejrzałem poprzednie oferty, ale mam jeszcze jedną na oku, co k jiej sądzicie? Jest to Brother DCP-j105. Koszt jaki mogę wydać to ok 600zl. Potrzebuję koloru wiec laserowki w tej cenie brak.

Cześc,

j105 to dobry wybór, ma automatyczny system czyszczenia, wiec przy małej eksploatacji, jeśli będzie podłączone do prądu, to automatycznie się wyczyści. Do tego toleruje zamienniki, więc będzie tanie w eksploatacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...