Jump to content

Drukarka do domu [200-250zł]


silentb33

Recommended Posts

Hej.

 

Poszukuję drukarki do domu w cenie 200-250 zł max. Drukuję kilka razy w tygodniu po kilka/kilkanaście stron. Są to głównie wydruki czarno-białego tekstu, czasami z niewielkimi kolorowymi elementami. Nie drukuję fotografii. Głównie zależy mi na tym, żeby nie było problemów z dostępnością tuszów (zamienników) i żeby były one w rozsądnych cenach. Dodatkowym atutem byłoby Wi-Fi. Mniej istotne jest czy drukarka posiada skaner, czy ładnie wygląda lub czy głośno pracuje.

 

Wiem, że budżet jest nieduży, ale więcej obecnie niestety przeznaczyć nie mogę. Chciałabym więc wycisnąć z tej kwoty po prostu jak najwięcej.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-hp-deskjet-ia-2135-f5s29c-p-6701.html   to drukarka z głowica w zbiornikach, tusz za około 45 zł oryginalne, na 200str kolor i 360str czarny

 

https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-canon-pixma-mg5750-p-7157.html  to drukarka ze stałą głowicą, zbiorniki zamienniki za 35zł na 1000str każdy( 5 zbiorników, oddzielne kolory) - doskonała jakośc wydruków

 

Polecam!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

HP Deskjet IA 2135 (F5S29C) - 12 gr za stronę czarno-białą to moim zdaniem sporo.

 

Canon PIXMA MG5750 - czy jest możliwość korzystania tylko z czarnego tuszu, bez instalowania kolorowych? czym te czarne tusze się różnią, bo przy jednych wydajność jest 3,5 gr/str, a przy drugich ponad 6gr/str?

 

Co myślisz o drukarce Canon Pixma IP7250? Tutaj zamienniki są chyba jeszcze tańsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...