Jump to content

Epson Stylus Photo PX820FWD samoczynnie się wyłącza/resetuje


LowRider

Recommended Posts

Ostatnio borykałem się z problemem zasychania tuszu w głowicy , najczęściej light magenta i czarny. Próbowałem oczywiście czyszczenia z poziomu drukarki , niestety bez skutków . Następnie po usilnych poszukiwaniach dziś postanowiłem spróbować czyszczenia inną metodą . Na te końcówki które wysysają tusz z pojemnika założyłem wężyk i do niego nalałem środek do udrażniania głowic. Po zaznaczeniu poziomu po jakichś 5 godzinach z każdego wężyka ubyło może po 3 mm płynu. Nie dawało mi to spokoju i postanowiłem rozebrać głowicę i wyczyścić ją porządnie aby mieć pewność ze jest 100% drożna. Nie wiem czy przypadkiem nie uszkodziłem taśm od złączy elektro. Teraz mam taki objaw że kiedy drukarka po podłączeniu do kontaktu wykonuje swoją procedurę startową nie kończy jej tylko wyświetlacz gaśnie i po chwili sama jakby się od nowa włącza i próbuje znów startować i tak 5 razy. Po 5 próbie całkowicie się wyłącza . Mam zamiar poczekać do rana czy coś może się poprawi a jeśli nie to zawiozę ją do serwisu bo byłem z niej bardzo zadowolony, PX830 moim teściom także służy dobrze, dzisiejsze oczyszczanie głowicy pomogło , natomiast moja przez moją ciekawość zrobiła sobie L4 :( Właśnie jestem w trakcie uploadu filmu na YT z zachowania drukarki więc dodam go za jakiś czas w celach podglądowych 

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, szkoda , bo drukarka służyła mi dzielnie przez 3 lata, niestety ostatni rok przestała bo byłem za granicą i praktycznie nic nie było na niej drukowane. Zadzwoniłem do serwisu i powiedzieli że mogą ją sprawdzić ale też obstawiają na głowice 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...