Jump to content

Tanie w eksploatacji urządzenie wielofunkcyjne do biura A3


superkb

Recommended Posts

Witam,

Zamierzam zakupic do mojego biura urządzenie wielofunkcyjne typowo biurowe obsługujące A3. Drukowane bedzie około 5000 stron miesięcznie, może potem ciut wiecej.

Urządzenie musi być laserowe , druk  w kolorze z możliwością skanu i kopiowania również do A3. Istotne dla mnie by było tanie w ekspoatacji i wydajne tzn tonery czy raczej zamienniki były w dobrych cenach ale też ewentualna wymiana części ekspoatacyjnych była w miarę tania, i ogólnie urządzenie nie było jakieś awaryjne. Chodzi mi o urządzenie używane , cena do 2500zł (na allegro mozna znalezc sporo takich , nieraz z gwarancja, przeglądem itd) w skrócie stosunek cena / jakość by byla na dobrym poziomie i urządzenie posłużyło mi trochę. Wiadomo ważne jest by kupić urządzenie w dobrym stanie jeśli chodzi o stopień wyeksploatowania, ale to sprawdzam.

 

Trochę już szukałem i w zasadzie namierzyłem 3 pasujące:

 

HP Color Laser Jet CM6040f MFP
OKI ES8460 MFP
RICOH MPC4500 / MPC2000

 

Nie wiem do końca ku której się skłonić - szukam informacji w internecie ale bardzo ciężko znaleźć coś sensownego - jakieś pomocne informacje użytkowników i osób mających styczność. Które z nich polecalibyście? która jest najbardziej opłacalna pod względem eksloatacji?  a moze jakąś inną do tej ceny? jakiekolwiek informacje na którekolwiek z tych urządzeń bądź ogólnie tematu będą dla mnie bardzo cenne, więc bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...