Jump to content

Drukarka Borther DCP-7055


macik30

Recommended Posts

A więc mam taki smieszny problem z tonerem. Mam 4 tonery mało używane praktycznie 2-3 miesiące używania. Drukuje mało bo z porówaniem do wielu znajomych moje drukowanie to nic ale mimo to drukarka wyswietla napis zebym zmienil toner. Wczesniej mialem taki problem i kupilem nowy ale nie chce mi sie zmeiniac co miesiac toneru. Jeden jest praktycznie pelny mimo to napis dalej sie wyswietla czytalem troche o tym ale nie znalazlem dobrej odpowiedzi na moj problem Mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo nie wiem nawet co z tym problemikiem zrobic ;p Proszę pomozcie czlowiekowi w potrzebie :D

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ile stron zostalo wydrukowanych drukuje zazwyczaj sam tekst no ale to nei zmienia faktu ze toner praktycznie pelny wsadzam do drukarki a napis aby zmienic toner nadal sie wyswietla? Czy to wina jakise bębna czy cos czy moze ten toner nie wiem juz za dlugo stal, nie znam sie kompletnie na tym;/ 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Czy możeci polecić jakieś tonery Warszawa, tzn sprawdzony serwis? Nie jestem pewien czy powinienem regenerować czy po prostu kupić nowy toner. Chciałbym się najpierw zorientowć w kosztach bo trochę jestem w tym temacie zielonyu więc liczę na pomoc :P Czy ten http://arsa.pl/p/1168/270968/toner-cyan-brother-tn230c-zamiennik-tn-230c-brother-zamienniki-jetworld-tonery-brother-tonery-do-drukarek.html jest w dobrej cenie? Co się bardziej opłaca?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...