Jump to content

Brother DR-2300 - Szukam dobrego sprawdzonego zamiennika zespół bębna Brother DR


ccomp

Recommended Posts

Dzień dobry
Szukam dobrego działającego sprawdzonego zamiennika zespół bębna Brother DR-2300 do urządzenia wielofunkcyjnego laserowego mono - Brother MFC-L 2720 DW.

Czemu zamiennik.
- duży koszt na nowy zespół bębna Brother DR-2300 do urządzenia wielofunkcyjnego laserowego mono - Brother MFC-L 2720 DW.
- co prawda mało wydrukowałem kartek, ale ktoś podmienił mi zespół bębna Brother DR-2300 do urządzenia wielofunkcyjnego laserowego mono - Brother MFC-L 2720 DW na zużyty zespół bębna DR-2300, że kartki są blade. Więc obawą przed ponownym zamianie zespołu bębna Brother DR-2300 i nie narażając się na ponowny duży wydatek jestem zmuszony kupić zamiennik zespołu bębna Brother DR-2300 do urządzenia wielofunkcyjnego laserowego mono - Brother MFC-L 2720 DW.

Prosiłbym podanie firmy jaki zamiennik zespołu bębna do Brother DR-2300 do urządzenia wielofunkcyjnego laserowego mono - Brother MFC-L 2720 DW jest dobry.

Jeżeli firma jest tajna na forum elektroda .pl

Proszę napisać do mnie na wiadomość prywatna lub napisać na mój e-mail: eb2015r(malpa)wp.pl

Dziękuje

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...